Najstarsza żywa Barbie – jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Rachel Evans

Rachel Evans ma dziś 50 lat i szczyci się tytułem najstarszej żywej Barbie. Jak sama twierdzi, starzenie się jest niezwykle ekscytujące, bowiem może korzystać ze wszystkich możliwych zabiegów, byleby tylko się odmłodzić. Kobieta ma za sobą już ponad 100 operacji i zabiegów. Czym się zajmuje?

Najstarsza żywa Barbie

Barbie to pewnego rodzaju fenomen, a wiele osób uznaje lalkę za ideał piękna. Wiele kobiet usilnie dąży do osiągnięcia wyglądu lalki, jednak nie da się ukryć, że wymaga to mnóstwa czasu, pieniędzy i poświęcenia. Na świecie znanych jest wiele żywych Barbie, które szczycą się swoim sztucznym wyglądem. Jedną z kobiet, których marzeniem było i wciąż jest wyglądanie jak lalka jest Rachel Evans. Dziś gwiazda ma 50 lat. Z informacji portalu Daily Record dowiadujemy się, że kobieta w ciągu 17 lat wydała na operacje ponad 25 tysięcy funtów.

ZOBACZ TAKŻE: ODTWORZYLI OBLICZE MARYI – WIEMY, JAK WYGLĄDAŁA MATKA JEZUSA JAKO NASTOLATKA

Rachel rozpoczęła swoją przygodę z poprawianiem urody w wieku 30 lat. Przez ten czas zdążyła zmienić w swoim wyglądzie naprawdę wiele, jednak kobieta zapewnia, że niczego nie żałuje. Co więcej twierdzi, że im jest starsza, tym więcej ma do poprawy, a przecież uwielbia poddawać się licznym zabiegom i operacjom.

Starzenie się jest dla mnie ekscytujące, bo im jestem starsza, tym więcej jest zabiegów, których będę mogła spróbować, żeby się odmłodzić i wyglądać świeżo – powiedziała żywa Barbie w rozmowie z When Eye Writes.

Warto również wspomnieć o historii Rachel i trudnych przeżyciach, które zmotywowały ją do zmiany wizerunku. Kobieta w przeszłości borykała się z licznymi wyzwiskami rówieśników wynikającymi z jej małego biustu i bladej cery. Uprzykrzanie życia zakończyło się depresją oraz terapią.

Kiedy Rachel wyszła na prostą, postanowiła odrodzić się na nowo, ale jako Barbie.


Zapewne ciekawi was, czym zajmuje się Rachel i w jaki sposób zarabia na życie. Otóż 50-latka regularnie odwiedza programy telewizyjne poświęcone operacjom plastycznym, a ponadto sprzedaje pozdrowienia dla fanów.

Jak oceniacie wygląd 50-latki?

 

źródło: instagram.com, pudelek.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.