Wiadomo co stanie się z piwem ze stadionów w Katarze. Trafi do Polaków?

wiadomo co stanie się z piwem

Wiadomo co stanie się z piwem ze stadionów w Katarze! Jak dobrze pamiętamy, dosłownie na dwa dni przed startem mundialu okazało się, że FIFA zmienia decyzję i alkohol nie pojawi się na stadionach podczas mundialu. To bardzo nie spodobało się kibicom, dla których złocisty trunek jest nieodzownym elementem wielkiego piłkarskiego święta. Teraz jednak okazuje się, że zapasy piwa, które producent przetransportował do Kataru, mogą trafić nawet do Polaków. Co musi się stać, aby taki scenariusz się ziścił?

Wiadomo co stanie się z piwem ze stadionów w Katarze. Trafi do Polaków?

Mundial w Katarze trwa w najlepsze, jednak kibice przebywający na stadionach muszą zadowolić się jedynie piwem bezalkoholowym. Wszystko przez restrykcje, na które naciskały władze Kataru. Złocisty trunek początkowo miał być dostępny na ośmiu katarskich stadionach, jednak dosłownie na dwa dni przez startem Mistrzostw Świata FIFA zmieniła decyzję. Piwo wycofano ze stadionów, co bardzo nie spodobało się nie tylko kibicom, ale też jednemu z głównych sponsorów turnieju – marce Budweiser.

Ostatecznie piwo można kupić jedynie w strefach kibica w Katarze. Co zatem z zapasami, które Budweiser zgromadził na stadionach w kraju organizującym tegoroczny mundial? Jak się okazuje, wielki koncern ma pewien pomysł na to, co z nim zrobić. Mianowicie, jak ogłoszono w oficjalnych mediach społecznościowych Budweisera – cały zapas zgromadzonego w Katarze piwa trafi do zwycięzcy Mistrzostw Świata. Wygląda więc na to, że w chwili obecnej tysiące litrów piwa mogą trafić nawet do Polski, która ma wielkie szanse na wyjście z grupy. Kto wie, może taka nagroda dodatkowo zmotywuje podopiecznych Czesława Michniewicza?

ZOBACZ TAKŻE: Odrażające nagranie z mundialu. Ronaldo wyjął to ze spodenek i zjadł [WIDEO]

Polska – Argentyna już w środę o 20:00. Remis da nam awans do fazy pucharowej

Wszyscy kibice w Polsce żyją już środowym wielkim starciem z Argentyną, które może dać biało-czerwonym awans do 1/8 finału Mistrzostw Świata. Aby tak się stało, Polacy muszą wygrać lub zremisować. Co jednak istotne, nawet dwubramkowa porażka w przypadku korzystnego wyniku meczu Meksyku z Arabią Saudyjską może dać awans Polsce. Początek meczu z Messim i spółką 30 listopada o godzinie 20:00.

źródło: Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.