Wciąż trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego. Już drugą dobę

Od środy wciąż trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego, który wyszedł ze swoim ojcem na spacer. Niestety 5-latek może znajdować się bez opieki osoby dorosłej, jednak nie ma żadnych informacji ani wskazówek, gdzie dziecko może przebywać. Ojciec został znaleziony martwy niedaleko stacji Gorzów Wielkopolski, w okolicy torów kolejowych. 

Poszukiwania wciąż trwają

Policja wciąż szuka zaginionego chłopczyka. Nie wiadomo gdzie przebywa, dlatego służby przeszukują intensywnie teren, jednak póki co nic nie wskazuje na miejsce przebywania Dawida Żukowskiego. Jak podaje portal tvn, policja chce ustalić gdzie może znajdować się chłopiec na podstawie wszystkich zabezpieczonych przez nich dowodów. Samochód 32-letniego ojca Dawida, znaleźli około 3 km od miejsca tragedii. Co ważne, chłopczyk jest obywatelem Rosji, dlatego sprawą również interesuje się wydział konsularny ambasady.


Jak podała szefowa MSWia, pani Elżbieta Witek, dodatkowo w poszukiwaniu biorą udział strażacy i żołnierze oraz inne służby, które intensywnie przeszukują teren. Ojciec podobno odebrał syna od dziadków z Gorzowa Wielkopolskiego i miał odwieźć go do matki, która przebywała wtedy w Warszawie.

Jak wygląda chłopiec?

Podsumowując, Dawid Żukowski to 5 letni chłopak, szczupłej budowy, który ma 100-110 centymetrów wzrostu. Dodatkowo włosy w kolorze blond, na prawym policzku ma pieprzyk. Natomiast w dzień zaginięcia, miał na sobie szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy i niebieskie trampki z czerwonym samochodem z kreskówki. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca, gdzie chłopiec może się znajdować, Policja w Gorzowie Mazowieckim prosi o kontakt pod numerem telefonu: 22 755 60 10 (-11,-12,-13). 

We współpracy tak wielu służb, jest nadzieja na sprawne poszukiwania, które mamy nadzieję, zakończą się sukcesem.

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.