Aleksandra Hamkało: co wiadomo o tej aktorce? [WIEK,MĄŻ]

Jeśli zastanawiacie się kim jest Aleksandra Hamkało i co wiadomo na jej temat to artykuł dla was! Od kilkunastu lat możemy oglądać ją w telewizyjnych i kinowych produkcjach. Niewątpliwie ma wielu fanów. Powód jest prosty – nie da się jej nie lubić. Aktorka urzeka uśmiechem i zdobywa serca większej ilości widzów!

Aleksandra Hamkało wiek

Na świat przyszła 19 października 1988 roku. Jej rodzinnym miastem jest Zielona Góra. Starsi widzowie mogą znać jej ojca – Józefa Hamkało. Zarówno liceum, jak i studia skończyła we Wrocławiu. Jest absolwentką krakowskiej PWST z filią w stolicy Dolnego śląska.

 

Aleksandra Hamkało filmy

Już w wieku trzech lat zadebiutowała w jednej z reklam telewizyjnych. Po raz pierwsze szersze grono odbiorców usłyszało o niej po roli w filmie Big Love. Jednak już wcześniej zyskała sympatię wiernych fanów serialu Pierwsza miłość. Z tych bardziej popularnych hitów filmowych ma na swoim koncie występ w 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach i Gotowi na wszystko. Exterminator. Również w tegorocznej produkcji  Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 zagrała Agnieszkę Wolańską. Wielbiciele seriali podziwiali jej grę w Komisarzu Alexie, Lekarzach, a także Na dobre i na złe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aleksandra Hamkało (@olahamkalo)

Aleksandra Hamkało mąż

Na ślub zdecydowała się w dość młodym wieku. Mianowicie za mąż wyszła, kiedy miała zaledwie 23 lata. Trzeba przyznać, że obecnie młodzi ludzie nieczęsto decydują się na tak odważne kroki. Jej wybrankiem jest Filip Kalinowski. Praca w telewizji również jemu nie jest obca. Mąż aktorki jest bowiem dźwiękowcem i dziennikarzem muzycznym. Para niezmiennie żywi do siebie głębokie uczucia, a nawet doczekała się dziecka. Ich córeczka nazywa się Jagna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aleksandra Hamkało (@olahamkalo)

Aleksandra Hamkało Instagram

Wszyscy zainteresowani, jak ma się Aleksandra Hamkało i co wiadomo na jej temat koniecznie powinni zajrzeć na jej profil na Instagramie. Jego nazwa to @olahamkalo. Na chwilę obecną konto aktorki śledzi ponad 43 tysiące użytkowników tego serwisu społecznościowego. Zdjęcia, która tam dodaje to nie tylko te pokazujące jej prace, ale także bardziej prywatne.