Agnieszka Kaczorowska: utalentowana tancerka [WIEK,MĄŻ]

Mimo młodego wieku, Agnieszka Kaczorowska, utalentowana tancerka, a także aktorka jest już bardzo popularna w świecie show-biznesu. Sympatię widzów zyskała poprzez grę w serialach, a także dzięki udziałom w znanych programach telewizyjnych. Teraz jej życie się stabilizuje. Wyszła za mąż i aktualnie szczęśliwa para oczekuje na swoje pierwsze dziecko!

Agnieszka Kaczorowska wiek

Celebrytka urodziła się 16 lipca 1992 roku. Od dziecka mieszka w Warszawie i tam też uczęszczała do szkoły podstawowej i liceum. Na studia udała się do Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej również w stolicy. Od małego uczęszczała na lekcje tańca. To zawsze była jej pasa i nieprzerwanie realizowała się w tym kierunku. Liczne tytuły i osiągnięcia tylko potwierdzają jej wielki talent.

 

Agnieszka Kaczorowska mąż

Wybrankiem tancerki jest Maciej Pela. Parę łączy nie tylko wielka miłość, ale także pasja. Mężczyzna zajmuje się choreografią, a także sam zawodowo uprawia taniec. Wystąpił nawet w programie You Can Dance. W tym kierunku kształcił się nie tylko w Polsce, ale również za granicami kraju. Między innymi w Stanach Zjednoczonych, Francji oraz Japonii. Aktualnie pracuje w szkole tańca, której właścicielką jest jego żona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska dziecko

Już niedługo para na świecie powita ich pierwsze dziecko. W oczekiwaniu na ten dzień przygotowują się jak tylko najlepiej potrafią. Na serwisach społecznościowych nie brakuje zdjęć z brzuszkiem kobiety, a ostatnimi dniami jest on już naprawdę duży! Świadczy to o tym, że lada moment szczęśliwi rodzice powitają swoją pierworodną pociechę. Z tej okazji postanowili nawet kupić nowy dom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska Instagram

Agnieszka Kaczorowska, utalentowana tancerka bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Jego nazwa to @agakaczor. Liczba obserwatorów tylko potwierdza, że ma wielu fanów. Mianowicie jej profil śledzi aż 164 tysiące internautów. Oprócz urzekających zdjęć z mężem i brzuszkiem, znajdziemy tam także profesjonalne sesje i fotografie z oficjalnych imprez na jakich kobieta się pojawia.