„Wataha 3” – jest już zwiastun i data premiery najbardziej wyczekiwanego serialu

„Wataha 3” – fani serialu mogą odetchnąć z ulgą, gdyż już niebawem odbędzie się premiera kolejnej części kultowej, polskiej produkcji. My również nie możemy się doczekać. Dodatkowo, do sieci trafił oficjalny zwiastun, który zdecydowanie trzyma w napięciu. Jesteście ciekawi co jeszcze was czeka? Wszystko znajdziecie poniżej. 

Wataha fabuła

Serial emitowany od 2014 roku przez stację HBO Polska. Za nami dwie części, każda po 6 odcinków. Jednak już niebawem pojawi się kontynuacja. Akcja toczy się w Bieszczadach i pokazuje codzienne zmagania Straży Granicznej. Walka z przemytem narkotyków czy broni to codzienne zagrożenia w tej pracy. Jednak pewna noc zmienia wszystko i rozpoczyna się śledztwo. Trudne wybory i tajemnicza przeszłość to tylko jedne z pojawiających się problemów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Czekajac na reszte WATAHY . #wataha #hbo #hbopolska #bieszczady #strażgraniczna #góry #serial #akcja #przygoda #onset #polishactor #goodluck

Post udostępniony przez Leszek Lichota (@leszeklichota_official)

Wataha 3 obsada

Głównym bohaterem jest Leszek Lichota, który gra serialowego Rebrowa. Dodatkowo, mogliście zobaczyć Aleksandrę Popławską czy Andrzeja Zielińskiego. Jednak w 3 sezonie pojawią się nowe twarze, między innymi: Borys Szyc, Olga Bołądź, Filip Gurłacz czy Maria Maj. Ciekawym punktem jest rosyjska aktorka, Evgeniya Akhremenko.

Wataha 3 premiera

Dla niecierpliwych: premiera 3 części już 30 października na HBO Polska! Także nie trzeba długo czekać na kolejne losy bohaterów. Jesteście ciekawi co się wydarzy?

Za scenariusz trzeciego sezonu odpowiedzialni są: Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Natomiast za reżyserię odpowiadają: Olga Chajdas oraz Kasia Adamik. 
 Co ciekawe, zdjęcia realizowano od lutego do czerwca 2019 roku. W Warszawie i Bieszczadach oraz na Ukrainie – we Lwowie i Odessie.

Teraz trzeba  tylko czekać do końca października na pierwszy odcinek trzeciej serii! Zwiastun obejrzycie poniżej.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.