Policjant z grupy SPEED ukarany mandatem! [WIDEO]

policjant z grupy speed

Policjant z grupy SPEED ukarany mandatem! 22 sierpnia pisaliśmy o sytuacji, w której doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Wszystko zarejestrowała kamerka samochodowa innego kierowcy. Okazało się, że winnym całego zajścia jest policjant, którego jednak dosięgnęła sprawiedliwość.

Policjant z grupy SPEED ukarany mandatem

Zajście o którym mowa wydarzyło się w miejscowości Ryki. Sprawę nagłośnił mężczyzna, który w wyniku zachowania policjanta niemal nie brał udziału w kolizji. Szczęście chciało, że kierujący miał akurat kamerkę samochodową i wszystko nagrał. Internauci po publikacji materiału wideo, natychmiast zaczęli domagać się ukarania nieodpowiedzialnego funkcjonariusza. Sprawą zainteresowały się także media, a dalszy los historii dokładnie nakreśli portal motoryzacja.interia.pl. Mianowicie, nagranie z całym zajściem wysłano do Komendy Powiatowej w Rykach, dopytując przy tym o konsekwencje jakie być może poniósł, lub powinien ponieść kierowca nieoznakowanego BMW.

100 złotych i 6 punktów karnych

Wspomniany wcześniej portal donosi, że odpowiedź z komendy nadeszła bardzo szybko, jednakże nie była zbyt oczywista. Dziennikarze nie dawali za wygraną i w końcu doczekali się konkretów. Mianowicie, okazało się, że ów policjant rzeczywiście został ukarany mandatem i punktami karnymi. Zapłacić musi 100 złotych, a na jego konto wpadło 6 oczek. 

Okazuje się, że kierujący BMW i tak miał sporo szczęścia i potraktowano go ulgowo. Warto bowiem wspomnieć o tym, że za wykroczenie które popełnił, mógł otrzymać nawet mandat wysokości 500 złotych.

ZOBACZ TAKŻE: DZIWNE NAGRANIE Z GÓR SOWICH. CO ZOBACZYLI PRZYRODNICY?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.