Wardęga znów przegrał na FAME MMA. W amoku… uderzył sędziego

wardęga znów przegrał

Wardęga znów przegrał na FAME MMA. Tym razem niebywale popularny YouTuber musiał uznać wyższość Dannyego Ferreriego. Walka odbywała się na 11. gali FAME, a toczyła się na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Sylwester Wardęga musiał przełknąć gorycz porażki już po raz drugi z rzędu. Poprzednio lepszy od niego okazał się Blonsky. W walce Wardęgi z Ferrerim doszło jeszcze do bardzo nietypowej sytuacji. Będący w amoku zawodnik uderzył… sędziego ringowego. Na szczęście cios nie wyrządził rozjemcy starcia zbyt dużej krzywdy, ale zdjęcia i nagrania z tejże akcji cieszą się ogromną popularnością.

Wardęga znów przegrał na FAME MMA. Jego pogromcą okazał się Danny Ferreri

To już kolejna gala FAME MMA, po której popularny polski youtuber – Sylwester Wardęga – nie będzie miał dobrych wspomnień. Jego poprzedni występ zakończył się sromotną porażką z Blonskym. Tym razem Wardęga mierzył się na FAME MMA 11 z Dannym Ferrerim. Walka ze względu na uraz kolana Wardęgi, odbywała się jednak nie w formule MMA, a w formule bokserskiej (w małych rękawicach).

Od samego początku starcia lepsze wrażenie sprawiał rywal Wardęgi. Z każdą kolejną minutą twarz youtubera kojarzonego przede wszystkim z „psem pająkiem” wyglądała coraz gorzej. Pojedynek w końcu został przerwany i w dużej mierze przyczyniło się do tego kontuzjowane kolano Sylwestra Wardęgi.

ZOBACZ TAKŻE: MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH NAGRANIE Z POLSKI! TO NIGDY NIE POWINNO SIĘ WYDARZYĆ – DOSŁOWNIE SEKUNDY OD WIELKIEJ TRAGEDII. TO STAŁO SIĘ W GDAŃSKU [WIDEO]

Wardęga w amoku uderzył sędziego ringowego

W kontekście walki Wardęgi z Ferrerim, bardzo dużo mówi się o sytuacji, gdy ten pierwszy uderzył sędziego. Nie zrobił tego jednak celowo, a stało się to raczej w wyniku oszołomienia, emocji i amoku popularnego youtubera.

W sieci pojawiły się nagrania oraz zdjęcia, prezentujące omawiane zajście. Niektóre z wpisów są jednak dość prześmiewcze i zgryźliwe:

źródło: Twitter, o2.pl, Facebook FAME MMA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.