Wampirzy lifting: 2 osoby po zabiegu zarażone wirusem HIV


Coraz więcej osób szuka bardziej naturalnych rozwiązań w świecie zabiegów w medycynie estetycznej. Jest nim między innymi wampirzy lifting. Czerpiemy inspiracje z szeroko dostępnych źródeł. Podglądamy w mediach społecznościowych, jakiemu zabiegowi poddały się ulubione gwiazdy.

Jednak czy wszystkie zabiegi są bezpieczne i nieinwazyjne? Zawsze istnieje ryzyko infekcji, nie ma zabiegów idealnych. Najważniejsze w jest doświadczenie osób wykonujących zabieg i sterylność.

Wampirzy lifting Meksyk skutki szokują

Kilka miesięcy temu zamknięto klinikę w Albuquerque w USA. Całe zamieszanie dotyczyło dwóch pacjentów, którym wykonano wampirzy lifting, czyli zabieg promowany jest przez celebrytki, chociażby przez Kim Kardashian. Zabieg należy do naturalnych, jak i mało inwazyjnych, więc co tak naprawdę się stało? Media obiegła wiadomość o dwóch osobach, które zostały w tej placówce zarażone wirusem HIV.

Po zabiegu, jedna z osób źle się poczuła. Po badaniach okazało się, że badania potwierdzają pierwotne przypuszczenia. Departament Zdrowia w Nowym Meksyku nawoływał wszystkich, którzy poddali się zabiegowi w klinice, aby się zbadali, ponieważ istnieje możliwość, że i oni są zakażeni. Niestety jak informują media, w tym zakładzie nie były przestrzegane zasady dotyczące dbania o czystość i sterylność igieł. Finał tej sytuacji nie mógł być inny.

Wampirzy lifting co to jest

Oprócz stwierdzenia wampirzy lifting, wiele osób nazywa ten zabieg mezoterapią osoczem bogatopłytkowym. Został okrzyknięty jednym z najlepszych zabiegów odpowiedzialnym za rewitalizację skóry, a procedura odbywa się w kilku etapach. Są nimi:
1) pobranie krwi
2) oddzielenie osocza z płytkami od erytrocytów i leukocytów,
3) osocze bogatopłytkowe wraz z substancją aktywującą płytki krwi do produkcji czynników wzrostu wstrzykuje się pod skórę pacjenta.


Wampirzy lifting zalety i wady


Podsumowując, zabieg ma wiele zalet, ponieważ sprawia, że nasza skóra staje się napięta, odmłodzona, odżywiona i jest to jeden z bezpieczniejszych zabiegów estetycznych. Jednakże efekty widoczne są nawet po pierwszym zabiegu. Aby uniknąć wyżej wspomnianej sytuacji, należy pamiętać o tym, aby wybierać sprawdzone kliniki z doświadczonym personelem medycznym. Sterylność, jak podczas każdego innego zabiegu, jest tutaj kluczowa.


Poniżej znajdziecie krótki filmik, z którego dowiecie się trochę więcej i przede wszystkim zobaczycie jak ten zabieg wygląda krok po kroku.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.