Nauczycielka wjechała w pizzerię – była pijana

pijana nauczycielka

Zatrważające wideo obiegło media społecznościowe. Cała sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych w stanie New Jersey. Kobieta – jak się później okazało nauczycielka, wjechała w pizzerię. Choć wszystko wyglądało niezwykle groźnie, nikomu nic się nie stało. Kierująca pojazdem była pod wpływem alkoholu i jest córką znanej osoby.

Pijana nauczycielka wjechała w pizzerię

To miał być zwykły, niczym niezakłócony wieczór w siedzibie Flying Crust Pizza w hrabstwie Camden. Jest to popularna pizzeria w Pennsauken Township w Stanach Zjednoczonych. Spokój przerwał jednak potworny huk, dźwięk tłuczonego szkła i ryk silnika potężnego pojazdu. W lokalu w tym czasie przebywało troje ludzi – dwóch pracowników oraz oczekujące na swoje zamówienie klient. To właśnie on cudem uniknął poważnych obrażeń, a być może nawet śmierci.

wjechała w pizzerię

Cudem uniknęli śmierci

Sytuacja wyglądała niezwykle poważnie. Kierująca z impetem wjechała w witrynę popularnego lokalu w którym serwuje się pizzę. Rozbijając szybę i „parkując” swój pojazd w lokalu, niemal nie trafiła w klienta czekającego na swoje zamówienie. Rozpędzony pojazd i mężczyznę dzieliło zaledwie kilka centymetrów. W nieco lepszej sytuacji byli pracownicy, choć i oni mogli zostać trafieni odłamkami zdewastowanej witryny.

Wystarczy jednak wyobrazić sobie sytuację, że klientów byłoby więcej, lub któraś z obecnych aktualnie w lokalu osób stałaby na środku pomieszczenia. Wtedy mogłoby dojść do ogromnej tragedii, z którą wiązałaby się poważna utrata zdrowia lub życia.

Kierująca nie jest anonimowa

Szybko okazało się, że sprawczyni wypadku nie jest osoba anonimową. Jak podają lokalne źródła, to znana nauczycielka z pobliskiej szkoły. Nie ma jednak dobrej sławy – matematyczka już wcześniej była skazywana za lekkomyślną jazdę, stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu oraz kolizje. Mało tego – okazuje się, że 34-letnia kobieta to córka burmistrza miasteczka Pennsauken, Jacka Killiona. Własnie w tym mieście znajduje się też szkoła, w które owa kobieta uczy.

Poszkodowani nie odnieśli większych obrażeń, jednak jednego z nich zabrano na obserwację i dodatkowe badania do szpitala. Okazało się także, że kierująca była pod wpływem alkoholu. Prowadzone jest śledztwo. Wideo zarejestrowało moment zdarzenia – jest do obejrzenia poniżej:

źródło zdjęć: twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.