Walka o chodniki. „Społeczniak znów w akcji” [WIDEO]

walka o chodniki

Walka o chodniki – kolejny rozdział opublikowany. Od pewnego czasu w sieci pojawiają się nagrania, w których pewien pieszy walczy z nieprawidłowo zaparkowanymi pojazdami, tudzież zapobiega ich parkowaniu w niewłaściwych miejscach. Jego działania spotykają się zarówno z pochwałami, jak i irytacją. Zarówno jedne jak i drugie reakcje można zrozumieć. Jeden z niedawnych filmów osoby działającej pod nickiem „samochodoza” można zobaczyć poniżej.

Walka o chodniki. „Społeczniak znów w akcji”

W sieci coraz popularniejsze stają się nagrania z kanału „samochodoza” z portalu YouTube. Osoba która odpowiada za tamtejsze filmy, postanowiła wypowiedzieć wojnę parkującym niezgodnie z przepisami kierowcom. Rzecz jasna nie spotyka się to z dobrym przyjęciem osób, które nagminnie naginają prawa. Dodatkowo z drugiej strony, wielu internautów, a także „ofiar” popularnego pieszego, zarzuca mu brak wyrozumiałości i istną bezczelność. Mimo wszystko, twórca „samochodozy” nic sobie z tego nie robi.

Ludziom puszczają nerwy, jednakże wobec kamery są narażeni na konsekwencje swoich czynów

Nagrywający jest niezwykle spokojny, a przy tym nierzadko ironiczny. To doprowadza ludzi do istnego szału. Przed rękoczynami jednakże niejako broni go kamera, która rejestruje wszystkie ruchy jego „ofiar”. Bardzo blisko poważnego konfliktu było na nagraniu poniżej. Zostało ono opublikowane w serwisie YouTube dnia 13 września. Jest bardzo chętnie wyświetlane i komentowane. Można zobaczyć je tutaj:

ZOBACZ TAKŻE: NOWY SPOT PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. CO O NIM SĄDZISZ?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.