W swojej wizji zobaczyła Polskę. „Będzie jedynym krajem, który…”

w swojej wizji

W swojej wizji zobaczyła Polskę. Siostra Łucja dos Santos zasłynęła z tego, że przed laty w Fatimie miała doświadczyć objawienia Matki Boskiej. Od tego czasu zaczęła dzielić się z innymi swoimi wizjami przyszłości. Wielokrotnie ostrzegała ludzkość przed przerażającymi wydarzeniami. Niektórych wizji wręcz nie mogła zdradzać. Do dziś w naszym kraju mówi się jednak o jej przewidywaniach dotyczących naszej ojczyzny. Co czeka Polskę i Polaków? Szczegóły poniżej.

W swojej wizji zobaczyła Polskę. „Będzie jedynym krajem, który”… – przepowiednia siostry Łucji dos Santos po dziś dzień przyprawia o dreszcze

Postać siostry Łucji dos Santos jest niebywale istotna dla chrześcijan. To właśnie ona miała doświadczyć objawienia Matki Boskiej w Fatimie. Dzięki temu siostra Łucja – jak sama twierdziła – poznała dalsze losy całego świata. Niestety, nie wyglądają one zbyt obiecująco. Są jednak pewne wyjątki. Siostra Łucja dos Santos w swoich wizjach widziała także Polskę, o czym mówiła wprost. Jaką rolę jej zdaniem odegra nasz kraj w obliczach wojen i poważnych konfliktów?

W jednej z wizji, siostra Łucja bezpośrednio mówiła o wybuchu III wojny światowej. Podczas niej rzekomo ma zostać użyta broń jądrowa. Jej słowa przytacza portal o2.pl:

Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Niektóre pod presją wojny, inne ze względu na klęski żywiołowe lub zniszczenia, które niesie broń jądrowa.

Co zatem w obliczu dramatycznych wydarzeń czeka Polskę. Jak niegdyś opowiadała siostra Łucja – nasz kraj odegra we wszystkim niemalże kluczową rolę.

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki badań z Odry! Wiadomo co przyczyniło się do śmierci ton ryb – jest potwierdzenie

Kluczowa rola Polski – „w niej rozpocznie się odrodzenie świata”

Słowa siostry Łucji odnoszące się do Polski mogą wielu zaskoczyć. Mianowicie, to właśnie nasz kraj ma odegrać wielką rolę w przyszłości. W serwisie o2.pl można przeczytać, co dokładnie o Polsce mówiła siostra Łucja dos Santos:

Polska w tym przypadku zostanie oszczędzona. Będzie jedynym krajem, który ze światowej katastrofy wyjdzie jako państwo mocniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata poprzez ustrój, który stworzy. Poprzez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.