Uwielbiana kanapka żegna się z McDonald’s. Wiadomo co ją zastąpi

uwielbiana kanapka

Uwielbiana kanapka żegna się z McDonals’! Mało tego – w kuluarach mówi się już, co może ją zastąpić. Wiadomość ta nie spodobała się jednak klientom, którzy zapewniają, że bardzo chętnie kupowali wycofywany produkt. Z kolei pogłoski płynące ze strony sieciówki mówią o tym, że kanapka już od jakiegoś czasu odnotowywała słabą sprzedaż. O którą pozycję z menu McDonald’s chodzi i co może ją zastąpić?

Uwielbiana kanapka żegna się z McDonald’s. Wiadomo co ją zastąpi! Fani zawiedzieni

Ta wiadomość wstrząsnęła klientami McDonald’s! W sieci pojawiły się informacje, jakoby popularna sieciówka miała wycofać ze swojego menu uwielbianą przez wielu kanapkę. Mowa o Kurczaburgerze. To jedna z najtańszych pozycji w menu. Jak dotąd można kupować ją w zestawie 2forU lub osobno. Jej koszt w kombinacji z małym napojem lub małymi frytkami to jedyne 6,50zł. Kanapka wyróżnia się przede wszystkim kurczakiem oraz smacznym, delikatnie pikantnym sosem.

Klienci deklarują, że kupowali ją bardzo chętnie. Trzeba przyznać, że jest ona bardzo interesującą pozycją w menu restauracji, gdyż zdecydowanie wyróżnia się na tle innych burgerów. Tymczasem w kuluarach mówi się o tym, iż akurat ten produkt postanowiono wycofać ze względu na małe zainteresowanie klientów i niezbyt dobrą sprzedaż. Mało tego – wiadomo co prawdopodobnie zastąpi w menu Kurczakburgera. Ta wiadomość spowodowała jeszcze większe zamieszanie!

ZOBACZ TAKŻE: BARBARA KWARC WCIĄŻ SZOKUJE! WSZYSTKO ZA SPRAWĄ KONTROWERSYJNEGO NAGRANIE, KTÓRE OPUBLIKOWANO W SIECI. POPULARNA BAŚKA ZBLUZGAŁA DZIECKO ORAZ JE UDERZYŁA. INNE STARSZE OSOBY NIE REAGOWAŁY! [WIDEO]

Kiedy dojdzie do zmiany menu w McDonald’s? Co zastąpi Kurczakburgera?

Portal o2.pl donosi, co nowego pojawi się w menu McDonald’s. Okazuje się, że Kurczakburgera zastąpi… McDonald’s Vege Burger. To jeszcze bardziej zirytowało fanów wycofywanej kanapki. To samo można powiedzieć o miłośnikach mięsa. Prawdopodobnie Vege Burger dostępny będzie – podobnie jak wycofywany Kurczakburger – w wariancie 2forU.

Kiedy natomiast zapowiadane roszady wejdą w życie? Vibez uważa, że zmiany mogą nastąpić 20 kwietnia. Oznacza to, że Kurczakburgerem pocieszymy się jeszcze ledwie niecały miesiąc.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.