Baśka Kwarc wciąż szokuje – zbluzgała i uderzyła dziecko! [WIDEO]

baśka kwarc

Baśka Kwarc podczas relacji na żywo z topienia marzanny uderzyła dziecko. Żeby tego było mało, całemu zdarzeniu towarzyszyły liczne wulgaryzmy i niecenzuralne słowa. Oburzenie wzbudza także zupełny brak reakcji ze stron świadków.

Baśka Kwarc wciąż szokuje

Baśka Kwarc, a tak naprawdę Barbara Rogowska to gwiazda internetu, która od lat cieszy się popularnością. Filmy z jej udziałem zyskują tysiące wyświetleń, a filmy przepełnione często wulgaryzmami i agresją stają się hitami w sieci. Zasłynęła jako bohaterka serialu „Klatka B” i „Baśka Blog”.

ZOBACZ TAKŻE: A JEDNAK! SPRAWDZIŁA SIĘ PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO, KOLEJNY ETAP TO TRAGEDIA

W ostatnich dniach o Baśce Kwarc ponownie zrobiło się głośno, jednak tym razem w zdecydowanie negatywnym znaczeniu. Kobieta przeprowadzała relacje na żywo z topienia marzanny. W jej towarzystwie znajdowały dzieci oraz pewna kobieta, prawdopodobnie matka jednego z nich lub opiekunka grupy. W pewnym momencie jedno z dzieci żywiołowo zareagowało na całą sytuację, jednak to, co wydarzyło się później nigdy nie powinno mieć miejsca. Baśka zbluzgała dziecko używając całej gamy wulgaryzmów, a ponadto je uderzyła. Żeby tego było mało, stojąca przy dziecku kobieta nie zareagowała, a osoba nagrywająca zdarzenie poinformowała, że wszystko się nagrało i z uśmiechem zaapelowała o spokój.

Baśka Kwarc uderzyła i zwyzywała dziecko. Całe zdarzenie możecie zobaczyć na poniższym filmie:

W sieci rozpętała się burza, a internauci nie pozostawili na Baśce, jak i całym zajściu, suchej nitki. W komentarzach pod filmem czytamy:

Wydarzyły się trzy rzeczy jednocześnie. Stara baba atakująca dziecko, baba nie reagująca na uderzenie starej baby w dziecko i baba nagrywająca i śmiejąca się ze starej baby uderzającej dziecko obok baby nie reagującej

To jest skandal gdzie Rzecznik Praw Dziecka Mam nadzieję że odpowie za to przed sądem

I tak jak Baśka była kochana przez setki tysięcy widzów w swoich latach świetności na swoim blogu, tak właśnie ta sympatia do niej została zniszczona po tym, co zostało tu zaprezentowane. Nie wiem co jest bardziej przerażające, sama Baśka w furii z przekleństwami przy dzieciach, brak reakcji rodzica, czy śmiech kamerzystki? Koszmar

źródło: youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.