Ukraiński Burger – nowa kanapka w polskim McDonald’s

ukraiński burger

Ukraiński Burger to nowa kanapka, która zagościła w menu polskich restauracji McDonald’s. Dziś w mediach społecznościowych popularnej sieciówki serwującej dania fast food, pojawiła się stosowna informacja na ten temat. Ukraiński Burger ma być serwowany czasowo. Jak czytamy na Facebooku restauracji – „Aby okazać naszą gościnność oraz solidarność, czasowo wprowadzamy do naszej oferty Ukraińskiego Burgera – produkt, który pochodzi z menu ukraińskich restauracji McDonald’s„. Co ważne, część dochodów ze sprzedaży omawianej kanapki, trafi na cele charytatywne.

Ukraiński Burger – nowa kanapka w polskim McDonald’s prosto w ukraińskich restauracji popularnej sieciówki, która serwuje dania fast food

Interesujące wiadomości przekazał dziś za pośrednictwem social mediów polski McDonald’s. Jak się okazuje, klientów tej popularnej sieciówki w naszym kraju czeka nie lada nowość. Mianowicie, w menu zagościł Ukraiński Burger – a więc kanapka serwowana jak dotąd jedynie na Ukrainie. To wyraźny gest solidarności z narodem ukraińskim, który uciekł przed wojną do Polski. Pisze o tym nawet sama restauracja. W komunikacie na Facebooku McDonald’s można przeczytać:

Chcemy, by w naszych restauracjach każdy mógł poczuć się jak u siebie. Aby okazać naszą gościnność oraz solidarność, czasowo wprowadzamy do naszej oferty Ukraińskiego Burgera – produkt, który pochodzi z menu ukraińskich restauracji McDonald’s.

ZOBACZ TAKŻE: TO MOŻE ROZWŚCIECZYĆ WŁADIMIRA PUTINA! CZY ZACHÓD ZDECYDUJE SIĘ NA TAKIE POSUNIĘCIE? CHODZI O JEDNĄ Z KOBIET, Z KTÓRĄ PUTIN MA MIEĆ DZIECI!

3 zł ze sprzedaży każdego Ukraińskiego Burgera przekażemy Fundacji Ronalda McDonalda w Ukrainie

Co ważne, McDonald’s podkreśla, że część dochodów ze sprzedaży Ukraińskich Burgerów trafi na konto Fundacji Ronalda McDonalda na Ukrainie. W komunikacje, który pojawił się na mediach społecznościowych restauracji czytamy:

Równocześnie chcemy pomóc tym potrzebującym, którzy pozostają na terenie swojej ojczyzny, dlatego 3 zł ze sprzedaży każdego Ukraińskiego Burgera przekażemy Fundacji Ronalda McDonalda w Ukrainie, która już teraz niesie pomoc humanitarną na miejscu. Partnerem akcji jest UN Global Compact.

źródło: Facebook – McDonald’s

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.