Uderzył kobietę w markecie w Lesznie. „Poszło o brak maseczki” [WIDEO]

uderzył kobietę

Uderzył kobietę w markecie w Lesznie. W sieci pojawiło się skandaliczne nagranie z jednego ze sklepów. Widać na nim sprzeczkę kobiety i mężczyzny tuż przy kasie. W pewnym momencie dochodzi do rękoczynów. Mężczyzna uderzył kobietę na tyle mocno, że ta upadła na ziemię. Co jednak najbardziej zatrważające, poszkodowanej nikt nie pomógł – ani świadkowie, ani ochrona, ani nawet pracownicy sklepu. Miejscowe media sugerują, że powodem zamieszania mogła być maseczka – a dokładniej jej brak u agresywnego mężczyzny. Właśnie o to kobieta miała zwrócić mu uwagę, za co przypłaciła mocnym ciosem. Wideo można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Uderzył kobietę w markecie w Lesznie. „Poszło o brak maseczki” – skandaliczne nagranie krąży po sieci

Do drakońskich scen doszło w minioną sobotę w jednym z marketów w Lesznie. O sprawie piszą już największe polskie media. Fatalnie zakończyły się tam zakupy dla jednej z kobiet. Wszystko widać jak na dłoni w nagraniu, które pojawiło się między innymi na Twitterze.

Do starcia dwojga klientów doszło przy już przy kasach. Udział brali w nim kobieta oraz mężczyzna. Jak donoszą miejscowe media, powodem zamieszania miała być maseczka – a konkretniej jej brak. Mianowicie, klientka miała zwrócić uwagę mężczyźnie, że ten nie ma na sobie obowiązkowej w sklepach maseczki ochronnej. Chwilę później doszło do ostrej wymiany zdań i małej szarpaniny. Ta zakończyła się ciosem, który mężczyzna wyprowadził w stronę kobiety. Klientka padła na ziemię niczym rażona piorunem. Wszystko utrwalono na monitoringu i można zobaczyć to poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF JACKOWSKI O POLSCE – WZIĄŁ POD LUPĘ ZNANĄ PRZEPOWIEDNIĄ, KTÓRA DOTYCZY NASZEGO KRAJU. NIE MAMY DOBRYCH WIEŚCI

Sprawą zajęła się policja. Mężczyzna może mieć poważne kłopoty

Jak czytamy w portalu RMF24.pl, sprawą szybko zajęła się policja. Ustalane są szczegóły, zapisano nagrania z monitoringu i przesłuchano uczestników całego zajścia.

Według mł. insp. Andrzeja Borowiaka z wielkopolskiej policji, wiadomo już kto dopuścił się uderzenia kobiety:

W uzgodnieniu z prokuraturą wszczynamy sprawę z urzędu. Sprawca będzie rozliczony za czyny, których się dopuścił.

Dalsze czynności w sprawie poprowadzi już prokuratura w Lesznie.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.