Krzysztof Jackowski o Polsce – skomentował znaną przepowiednię. Złe wieści

krzysztof jackowski o polsce

Krzysztof Jackowski o Polsce – znany jasnowidz tym razem skomentował popularną przepowiednię dotyczącą naszego kraju. Wszystko podczas jednej ze swoich transmisji w portalu YouTube. Niestety, podobnie jak ostatnimi czasy, Jackowski i tym razem nie miał dobrych wieści dotyczących naszego kraju. Co nas czeka? Czy możemy spać spokojnie?

Krzysztof Jackowski o Polsce – skomentował znaną przepowiednię. Niestety, nie ma dobrych wieści

Krzysztof Jackowski nadal pozostaje bardzo aktywny w sieci. Po raz kolejny spotkał się bowiem ze swoimi widzami w transmisji na żywo w portalu YouTube. Jasnowidz z Człuchowa mówił o przyszłości i odpowiadał na pytania swoich fanów. Poruszono między innymi bardzo ciekawą kwestę popularnej przepowiedni, dotyczącej właśnie naszego kraju.

Według niej, świat czeka kataklizm, z którego obronną ręką wyjdzie jedynie Polska. Z taką wizją często można spotkać się w sieci. Pod lupę wziął to właśnie Jackowski. Czy według niego taki scenariusz jest w ogóle możliwy? Jak się okazuje, jasnowidz nie podziela entuzjazmu internautów, którzy wierzą w dobrą przyszłość swojej ojczyzny. Wszystko opisuje między innymi portal o2.pl. Jackowski przytacza szereg argumentów, które mają potwierdzać jego sceptyczne nastawienie do omawianej przepowiedni. Chodzi między innymi o to, jak położona jest Polska:

Polska leży w bardzo niedobrym punkcie geopolitycznym. […] Kiedy się na świecie dzieje coś niedobrego, Polska w taki czy inny sposób obrywa. A poza tym nie mamy silnego państwa, nie mamy stabilnej, silnej polityki.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA Z UKRAINY. WOJNA WISI NA WŁOSKU? PRZYGOTOWYWANE BUNKRY, SZPITALE W PEŁNEJ GOTOWOŚCI, ZWALNIANE MIEJSCA W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH. W OKNACH WORKI Z PIASKIEM, Z DONBASU WYWOŻONE DOKUMENTY [FOTO]

Problemów Polski jest jeszcze więcej. Jackowski nie pozostawia suchej nitki na naszym kraju

Jak podczas transmisji przyznał Krzysztof Jackowski, problemów Polski jest jeszcze więcej. To między innymi niezbyt dobra sytuacja polityczna. Do tego dochodzi aspekt sojuszników, którzy według jasnowidza z Człuchowa nie zrobią wszystkiego, aby w razie zagrożenia przyjść nam z odsieczą.

Nie mamy sprzymierzeńców, nie stoją za nami państwa silne, które jak jeden mąż poszłyby za nami, gdyby była potrzeba.

Jackowski dodał jeszcze:

Polska wychodzi przed szereg, potem obrywamy politycznie i nie tylko, także gospodarczo, a także na różnych sojuszach. My po prostu machamy szabelką jako kraj, ale niewiele z tego wynika, a tej szabelki tak naprawdę nikt się chyba nie boi.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.