TVP2 rusza z nowym programem: Matchmakers już jesienią

Już jesienią TVP2 rusza z polską wersją nowego programu Matchmakers. Prawdopodobnie jego nazwa to: „Wkręć się w miłość”. Dodatkowo, castingi już trwają i można zgłaszać się do randkowego show. Jesteście ciekawi na czym będzie polegał ten program? Sprawdźcie sami. 

Matchmakers co to za program?

Polska wersja programu ma mieć swoją premierę już jesienią, gdyż jak podaje portal wirtualnemedia.pl, za emisję odpowiedzialna będzie stacja TVP2. Oryginał to belgijski program o randkowaniu firmy producenckiej Roses Are Blue. Na czym będzie polegać?

Uczestnicy będą brać udział w randkach, które zorganizują ich przyjaciele. Osoby, które są singlami, dowiedzą się o organizacji spotkań dopiero po 3 schadzkach. Nad programem pracuje TVP2 wraz z Golden Media Polska. Niestety więcej szczegółów na tę chwilę nie znamy, nawet daty premiery pierwszego odcinka. Jednak trwają już castingi.

„Wkręć się w miłość” castingi

Polska wersja ma podobno nosić nazwę Wkręć się w miłość i co ciekawe, rozpoczęły się castingi do nowego randkowego show i będą trwać do końca października. W związku z tym, można się zgłaszać na adres: [email protected] samemu lub dzięki przyjaciołom. TVP2 rusza z nowym show.

Telewizja Polska pisze: jeżeli twój przyjaciel bezskutecznie szuka miłości i randki są totalną klapą, warto oddać los w nasze ręce. Pozwólcie nam działać!

Jak będą przebiegać castingi? W pierwszym etapie wybierze się aż 100 osób. Następnie 3-osobowe jury wybierze 22 uczestników, którzy wezmą udział w programie. Jesteśmy ciekawi jak rozwinie się ten temat i kto weźmie udział w tym programie.

źródło zdjęcia: program tv

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.