„Tureckie zęby” były ich marzeniem. Po zbiegu mówią o koszmarze [WIDEO]

tureckie zęby

„Tureckie zęby” były ich marzeniem. Po zabiegu mówią o koszmarze. W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na zabieg upiększający uzębienie. Mowa o tak zwanych, bardzo popularnych licówkach. Mimo wielu ostrzeżeń, spora grupa osób decyduje się na wykonanie licówek w Turcji – tam zabieg jest bowiem o wiele tańszy niż choćby w zachodnich krajach. O swojej przygodzie z „tureckimi zębami” opowiedziały dwie Brytyjki, które teraz cierpią. Co dzieje się z ich zębami?

„Tureckie zęby” były ich marzeniem. Po zbiegu mówią o koszmarze [WIDEO]

W ostatnim czasie coraz częściej można usłyszeć o tak zwanych „tureckich zębach”. Tym mianem określa się licówki wykonane w Turcji. Kraj ten niedawno stał się niebywale popularny pod kątem zabiegów upiększających. To właśnie w Turcji – w stosunkowo korzystnej cenie, niższej niż w innych krajach – można dokonać choćby przeszczepu włosów. To samo tyczy się licówek. Piękne, równe, białe zęby są aktualnie bardzo pożądane, dlatego też wiele osób wybiera się do Turcji, aby poddać się zabiegowi. Nie zawsze wszystko idzie jednak zgodnie z planem.

Na własnej skórze o terminie „tureckie zęby” przekonały się dwie Brytyjki. Ich sprawę opisuje serwis o2.pl. Kobiety historią podzieliły się również na TikToku. Mimo wielu ostrzeżeń, Jade Tushingham i Kelly Tushingham wybrały tańszą opcję i ruszyły do Turcji, gdzie zabieg był mniej kosztowny niż w Wielkiej Brytanii. Po czasie przyznają, że żałują swojej decyzji, a zabieg zrujnował im życie. Mimo upływu tygodni, zęby nadal bolą, a spożycie niektórych pokarmów jest przez to wręcz niemożliwe. W brytyjskiej prasie kobiety mówią wprost:

Żyłyśmy na puree ziemniaczanym i zupie. Nawet picie było trudne, ponieważ nasze zęby były bardzo wrażliwe. Patrząc teraz wstecz, na 100 procent byśmy tego nie zrobiły. Kosztowało nas to tak dużo pieniędzy, a to było piekło. Zęby wyglądają pięknie, na zdjęciach są idealne, ale to jest koszmar.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat podczas meczu z okazji finału WOŚP. Nie żyje 46-latek

Żaden z dentystów w Wielkiej Brytanii nie chce podjąć się leczenia zębów kobiet

Jak czytamy w o2.pl – ból mimo czasu nie mija. Nie jest już tak bardzo uciążliwy jak wcześniej, jednak nadal występuje. Co jednak ciekawe, żaden z dentystów w Wielkiej Brytanii nie chce podjąć się leczenia zębów kobiet i poprawy zabiegu wykonywanego w Turcji.

źródło: TikTok, Twitter, o2.pl; foto: TikTok

@jademarie141 Turkey teeth process. From filing down, too temps, too our permanent! The pain was real and still is! #turkey🇹🇷 #turkeyteeth✅ #teeth #veneers #toothjourney #fyp #foryoupage #lgbt #holiday #girls #mygirl #wife ♬ GASLIGHT – INJI