Trzy kilogramy kokainy w wózku inwalidzkim 81-latki

trzy kilogramy kokainy

Trzy kilogramy kokainy w wózku inwalidzkim 81-latki! Tego rodzaju niesamowite znalezisko odkryli funkcjonariusze na międzynarodowym lotnisku José María Córdova niedaleko Medellin (Kolumbia). Niedozwoloną substancję ukryto w konstrukcji wózka inwalidzkiego kobiety w podeszłym wieku. Jak dotąd nie wiadomo, czy staruszka miała coś wspólnego z przemytem. 

Trzy kilogramy kokainy w wózku inwalidzkim 81-latki

Starsza kobieta przemycająca narkotyki? W zasadzie chyba nikt nie podejrzewałby 81-letniej, zdawałoby się schorowanej kobiety na wózku inwalidzkim o to, że jest w posiadaniu 3 kilogramów kokainy. Co ciekawe, nie wiadomo jak dotąd, czy sama zainteresowana wiedziała o tym, że w wózku na którym się porusza ukryto znaczne ilości narkotyków. Śledczy biorą bowiem pod uwagę także fakt, jakoby staruszkę z premedytacją wykorzystano do przemytu niedozwolonych środków.

ZOBACZ TAKŻE: KOCIA RESTAURACJA NIE ŻYCZY SOBIE W SWOIM LOKALU MAŁYCH DZIECI. NIE ROZUMIEJĄ TEGO RODZICE, KTÓRZY OBSŁUDZE GROŻĄ NAWET POBICIEM

Kokaina ukryto w metalowych rurkach, to one przykuły uwagę funkcjonariuszy

Wielu zachodzi w głowę, jakim cudem funkcjonariusze w ogóle zdecydowali się na sprawdzenie wózka inwalidzkiego starszej osoby. Odpowiedź jest dziecinnie prosta – uwagę mundurowych zwróciła świeża farba, którą pokryte były metalowe rurki wózka. To właśnie w nich ukryto 3 kilogramy narkotyków. 

Co więcej, okazuje się, że tego typu przemyty zdarzają się częściej. To także sprawia, że obsługa lotniska jest wyczulona na wszelkie podejrzane symptomy, niezależnie od wieku osoby z którą ma się do czynienia.

Mesa de Marulanda do której należy wózek, miała odlecieć do Hiszpanii.

trzy kilogramy kokainy

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.