Tragiczna śmierć Polaka na Malediwach. Tak zakończyły się rajskie wakacje

tragiczna śmierć polaka

Tragiczna śmierć Polaka na Malediwach. W fatalny sposób zakończyły się rajskie wakacje dla 52-latka. Jak podaje RMF24.pl, mężczyzna zginął 29 stycznia u wybrzeży wysepki Thulusdhoo w archipelagu Malediwów na Oceanie Spokojnym. O wszystkim piszą zarówno polskie jak i miejscowe media. Co dokładnie się wydarzyło? Według relacji policji, doszło do istnego horroru. Szczegóły poniżej.

Tragiczna śmierć Polaka na Malediwach. Tak zakończyły się rajskie wakacje

Fatalny finał wakacji na Malediwach. Z rajskiego kurortu dobiegają dramatyczne wieści. Jak się okazuje, śmierć poniósł wypoczywający tam Polak. Tragiczne zdarzenie miało miejsce 29 stycznia u wybrzeży wysepki Thulusdhoo w archipelagu Malediwów na Oceanie Spokojnym, o czym pisze portal RMF24.pl, powołując się na zagraniczne, miejscowe media.

52-letni obywatel Polski nurkował u wybrzeży atolu Thulusdhoo na Malediwach. To właśnie tam około 11:00 w niedzielę turysta został potrącony przez ponton z napędem motorowym. Portal Sun Online podaje, że władze informacje o tragicznym zdarzeniu otrzymały około 11:10. Poszkodowanego przewieziono do miejscowego ośrodka zdrowia, jednak nie udało się go uratować. Na RMF24.pl czytamy:

Według policji ofiarą jest 52-letni turysta z Polski. Mężczyzna już nie żył, gdy został przewieziony do miejscowego ośrodka zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE: Polak wszedł na piramidę Majów. Przegonili go kijem, a później aresztowali.Nagranie w sieci! [WIDEO]

„Polak prawdopodobnie nurkował poza wyznaczonym do tego obszarem”. Pojawia się więcej szczegółów

Miejscowe media ujawniają więcej szczegółów w sprawie dramatycznego wypadku. Policja z Malediwów ustaliła, że turysta prawdopodobnie nurkował w miejscu, gdzie jest to zabronione – poza wyznaczonym do tego obszarem. Wtedy też najechał do niego ponton. Przez silnik maszyny, pochodzący z Polski mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń. Na RMF24.pl czytamy:

Turysta odniósł bardzo poważne obrażenia rąk i tułowia, uderzony przez śrubę pontonowego silnika.

źródło: RMF24.pl, Twitter, Facebook; foto: Unsplash

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.