Tragedia w Poznaniu. Potrącenie 8-latki na przejściu, dziecko nie żyje

tragedia w poznaniu

Tragedia w Poznaniu! Nie żyje 8-latka, którą na przejściu dla pieszych potrącił samochód. Od razu przystąpiono do reanimacji dziecka, jednak długie próby uratowania jej życia nie powiodły się. Wszystko działo się na ulicy Opolskiej.

Tragedia w Poznaniu – potrącona na przejściu dla pieszych 8-latka nie żyje

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło w Poznaniu na ulicy Opolskiej. Jak dotąd jednak pojawiają się jedynie szczątkowe informacje w całej sprawie, które będziemy na bieżąco aktualizować. Wszystko działo się około godziny 14, niedaleko szkoły właśnie w obrębie ulicy Opolskiej. Doszło tam do potrącenia 8-letniego dziecka. Pojazdem miała kierować kobieta. Badanie alkomatem wykazało, że w momencie zdarzenia była trzeźwa. Mozolna i natychmiastowa reanimacja dziewczynki niestety okazała się bezskuteczna.

ZOBACZ TAKŻE: CZY TO JUŻ REKORD? MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ 3 RAZY W CIĄGU JEDNEGO WIECZORA.W KOŃCU STRACIŁ PRAWO JAZDY. PORUSZAŁ SIĘ BMW

Policja ustala szczegóły całego zajścia

Jak dotąd nie pojawiają się informacje mówiące o tym, kto zawinił. Policja skrupulatnie bada miejsce tragicznego wypadku. Ustalane jest także to, jakiego koloru światło paliło się przejściu, podczas gdy weszła na nie 8-latka.

Gdy tylko pojawi się więcej informacji, wpis będzie aktualizowany.

źródło zdjęcia: brd24.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.