Tragedia w Luksemburgu – na jarmarku zginęło dziecko

Tragedia w Luksemburgu

Tragedia w Luksemburgu! Do niepokojących wydarzeń doszło w niedzielę wieczorem na jarmarku bożonarodzeniowym. Kawałek lodowej rzeźby spadł na roczne dziecko. Mimo szybkiej akcji ratowniczej oraz reanimacji – dziecka nie udało się uratować. W wyniku licznych obrażeń zmarło w trakcie transportu do szpitala.

 

Lodowa bryła przygniotła dziecko

Do wydarzeń doszło w niedzielę, około godziny 20 na słynnym jarmarku bożonarodzeniowym w Luksemburgu. Jedną z głównych atrakcji jest ślizgawka bożonarodzeniowa, w pobliżu której rozegrała się tragedia. Tuż obok znajdowała się wystawa figur lodowych. Kawałek bryły oderwał się od jednego z eksponatu i spadł na roczne dziecko.

O sytuacji poinformowała luksemburska policja na jednym z portali społecznościowych. Ponadto, służby wciąż szukają świadków zdarzenia. Z relacji wynika, że pomoc zjawiła się bardzo szybko, bezzwłocznie przystąpiono do reanimacji. Mimo to liczne obrażenia sprawiły, że dziecko zmarło w trakcie transportu do kliniki. Prokuratura wszczęła śledztwo. Aktualnie trwają dodatkowe prace w celu rekonstrukcji wydarzeń.

ZOBACZ TAKŻE: SZLACHETNA PACZKA – ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ PRZED ŚWIĘTAMI

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.