Tragedia na S8. Bariera energochłonna uderzyła w pojazd, nie żyje kobieta

tragedia na s8

Tragedia na S8. Wszystko działo się na odcinku drogi, który przebiega na wysokości miejscowości Trojany. Właśnie tam kierujący Skodą uderzył w bariery energochłonne. Ich część z impetem oderwała się od reszty i przeleciała na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła w jadącego Volkswagena. Niestety, stało się to tak niefortunnie, że kierująca nim kobieta zginęła na miejscu. Mężczyzna, który uderzył w bariery, oddalił się z miejsca zdarzenia. Wcześniej miał spowodować kolizję, uderzając w dwa inne pojazdy. Po kilku godzinach policja zatrzymała sprawcę zdarzenia. 

Tragedia na S8. Bariera energochłonna uderzyła w pojazd. Kierująca nim kobieta zginęła na miejscu

Do ogromnej tragedii w miniony weekend doszło na trasie S8. Dramat rozegrał się na wysokości miejscowości Trojany. Właśnie tam, w wyniku niezwykle nieszczęśliwego zdarzenia, śmierć poniosła kobieta jadąca białym Volkswagenem.

Wszystko zaczęło się od kolizji, którą spowodował kierujący pojazdem marki Skoda. Najpierw mężczyzna miał uderzyć w dwa samochody, a następnie w rzeczoną, feralną barierę energochłonną. W wyniku uderzenia, część bariery oderwała się i przeleciała na przeciwległy pas ruchu. Stało się to jednak tak nieszczęśliwie, że jej kawałek trafił prosto w nadjeżdżającego z przeciwka Volkswagena, którym podróżowała kobieta. Niestety, kierująca zginęła na miejscu. Co więcej, sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca wypadku.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU LATAWCÓW! 3-LATKĘ PORWAŁ WIELKI LATAWIEC – DZIECKO UNIOSŁO SIĘ WYSOKO NAD ZIEMIĘ. CUDEM NIE ODNIOSŁO POWAŻNYCH OBRAŻEŃ. W SIECI POJAWIŁO SIĘ WIDEO Z CAŁEGO ZAJŚCIA!

Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca wypadku. Po kilku godzinach wpadł w ręce policji

Jak podaje portal onet.pl, kierujący pojazdem marki Skoda, który zainicjował całe zajście, oddalił się z miejsca zdarzenia. Po kilku godzinach okazało się jednak, że jest już w rękach policji.

W sieci już rozpętała się dyskusja dotycząca dramatu, jaki rozegrał się na S8. Niektórzy stają w obronie kierowcy Skody, uważając, że ten zwyczajnie mógł nie zorientować się, do czego tak naprawdę doszło. Trudno jednak uwierzyć w taką teorię. Inni uwagę zwracają na źle skonstruowaną infrastrukturę drogową, która zamiast chronić – odebrała życie kierującej Volkswagenem.

Okoliczności wypadku będą teraz bardzo dokładnie badane.

źródło: onet.pl, zdjęcia – PAP

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.