3-latka porwana przez latawiec na festiwalu w Tajwanie [WIDEO]

3-latka porwana przez latawiec

3-latka porwana przez latawiec na festiwalu w Tajwanie! Do szokującej sytuacji doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Latawców w Hsinchu City. Choć wszystko wyglądało dramatycznie, a małe dziecko zostało porwane bardzo wysoko nad ziemię – skończyło się jedynie na strachu. Wszystko dzięki dobrej i przede wszystkim szybkiej reakcji świadków. Ostatecznie dziewczynka doznała jedynie niewielkich obrażeń, co można rozpatrywać w kategoriach cudu. Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności zdarzenia. Festiwal po feralnym wydarzeniu postanowiono przerwać. W sieci pojawiły się nagarnia prezentujące omawiany incydent. Wszystko wyglądało naprawdę bardzo groźnie. Wideo można obejrzeć poniżej.

3-latka porwana przez latawiec na festiwalu w Tajwanie! Szokujące zajście na Międzynarodowym Festiwalu Latawców

Nie tak z pewnością organizatorzy i uczestnicy niedawnego Międzynarodowego Festiwalu Latawców w Hsinchu City, wyobrażali sobie imprezę, w której brali udział. Wydarzenie postanowiono skończyć przedwcześnie – a wszystko ze względu na niebezpieczny incydent, w którym poszkodowane zostało małe dziecko.

Wszystko działo się 30 sierpnia podczas jednego z największych festiwali latawców na świecie w Tajwanie. Gdy jedna z konstrukcji była przygotowywana do startu, w jej pobliżu pojawiło się dziecko. Nad latawcem – ze względu na niezwykle porywisty wiatr – trudno było zapanować. Nagle, jakimś cudem, 3-latka zaplątała się w latawiec, który chwilę później poderwał się wysoko nad ziemię. Według relacji świadków i zagranicznych mediów, materiał konstrukcji zaplątał się wokół szyi dziecka. Wszystko wyglądało niezwykle groźnie. Ostatecznie jednak, dzięki szybkiej i dobrej reakcji tłumu, skończyło się na strachu. Dziecko odniosło jedynie niewielkie obrażenia.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNA AWARIA „CZAJKI”! DO WISŁY WPŁYWAJĄ OGROMNE ILOŚCI ZANIECZYSZCZEŃ. W CZASIE JEDNEJ SEKUNDY, W RZECE LĄDUJE 8 TYSIĘCY LITRÓW ŚCIEKÓW. SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA

Wideo z całego zajścia – nagranie przyprawia o dreszcze, można mówić o prawdziwym cudzie

W sieci bardzo szybko pojawiło się nagranie z całego zajścia. Uczciwie trzeba przyznać, że jest ono naprawdę niezwykłe i budzi ogrom emocji. Aż trudno uwierzyć w to, że dziewczynka odniosła niewielkie obrażenia. Po wszystkim natychmiast przewieziono ją do szpitala, ale tam okazało się, że poza otarciami szyi i twarzy – nic poważniejszego jej się nie stało.

Festiwal po feralnym zajściu postanowiono przerwać. Wideo, o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube, focustaiwan.tw

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.