Toxic Fucker nie żyje – aktor filmów dla dorosłych miał 35 lat

Toxic Fucker nie żyje

Michał Kasprzak znany jako Toxic Fucker nie żyje. Miał 35 lat. Był aktorem filmów dla dorosłych, ale mogliśmy go zobaczyć również w takich produkcjach jak „Klan”, „Na wspólnej”, „Malanowski i partnerzy” czy „Ukryta Prawda”. „Na co dzień dostarczamy Wam rozrywki, ale nawet w świecie rozrywki bywają takie chwile, że można tylko płakać. Żegnaj Przyjacielu…” – czytamy na stronie producenta polskich filmów dla dorosłych.

Toxic Fucker nie żyje

Michał Kasprzak znany był głównie z występowania w polskich filmach pornograficznych, jednak mogliśmy go widzieć również w serialach: „Na wspólnej”, „Malanowski i partnerzy”, „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia”, „Prosto w serce”, „Klan” czy „Ukryta Prawda”. Michał ukończył szkołę filmową i szukał pracy w branży. Udało mu się rozwinąć karierę grając w filmach dla dorosłych. Jak sam o sobie mówił:

Od dziecka byłem kinomanem. Podziwiałem takich aktorów jak Al Pacino, czy Sylvester Stallone i zawsze fascynowało mnie to jak to jest, że oglądam film i jednoczę się z bohaterem. Moją pasją było oglądanie filmów. Później był teatr. Trafiłem do najlepszego teatru offowego w Polsce, zacząłem tam grać i zrozumiałem, że to jest to. Wtedy poczułem, że to jest coś co chce robić w życiu – grać. 

O śmierci Michała poinformował producent polskich filmów dla dorosłych:

ZOBACZ TAKŻE: STRASZNA WIZJA JASNOWIDZA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO. „STAN WOJENNY”

Informacja ta pojawiła się także na profilu Trwam24:

Niestety mamy smutną wiadomość. Dzisiaj odszedł wybitny, polski aktor Michał Kasprzak (1985-2020). Szerszej publiczności znany z takich produkcji jak KLAN czy Ukryta Prawda, ale grywał również w mniej komercyjnych projektach i był członkiem naszej parafii św. Michała Archanioła. Zamiast demolować kościoły, pomódlmy się dziś w nich za dusze tego wspaniałego artysty – czytamy na Facebooku.

Aktor zmarł w wieku 35 lat, a okoliczności jego śmierci nie są znane.

źródło: facebook.com, twitter.com, se.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.