Tomasz O. usłyszał zarzut – co mu grozi?

Tomasz O. usłyszał zarzut

Tomasz O., aktor znany m.in. z filmów Patryka Vegi czy „M jak miłość” usłyszał zarzut posługiwania się fałszywą fakturą, opiewającej na kwotę 300 tys. zł. Konkretnie mowa o kontrakcie podpisanym z pewną federacją sztuk walki. 

Tomasz O. usłyszał zarzut

Szokujące informacje trafiły do mediów. O całej sprawie jako pierwsze poinformowało Radio Zet. Afera dotyczy znanego aktora, który miał posługiwać się „lewą” fakturą na kwotą 300 tys. zł. Dokument miał być związany z kontraktem zawartym ze znaną federacją sztuk walki. Warto dodać, że Tomasz O. nie przyznał się do popełnionych czynów. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 

Aktor znany z filmów Patryka Vegi i zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutami za posługiwanie się lewą fakturą na 300 tys.zł. Chodziło o pośrednictwo w zawarciu kontraktu z federacją sztuk walki. W tej samej sprawie zarzuty postawiono liderowi zespołu Lady Pank, Janowi B – poinformował, Mariusz Gierszewski, dziennikarz śledczy Radia Zet .

Informację tą potwierdził również rzecznik Prokuratury Regionalne w Warszawie.

Potwierdzam, że czynności z udziałem wskazanej przez Pana osoby wykonano w dniu 8 września bieżącego roku w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie – potwierdził rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś w rozmowie z Radio Zet


ZOBACZ TAKŻE: BIAŁORUSCY SNAJPERZY PRZY GRANICY Z POLSKĄ?! NIEPOKOJĄCE WIADOMOŚCI OD STRAŻY GRANICZNEJ [WIDEO]

Kim jest Tomasz O.?

Tomasz to obecnie jeden z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Jeśli chodzi o życie zawodowe, sprawdza się jako trener, sportowiec i aktor. Niewątpliwie największą rozpoznawalność przyniosły mu role w filmach Patryka Vegi, m.in. PitbulluBotoksie, Kobietach mafii czy Polityce. Ponadto Tomasz pojawił się również w Klanie M jak miłość, a także dał się bliżej poznać widzom za pośrednictwem programów:Taniec z gwiazdami i Agent-Gwiazdy.

Warto również wspomnieć o osiągnięciach sportowych Tomka, który od małego związany był z aktywnością fizyczną. Jako dziecko ćwiczył judo, natomiast w 2017 roku podpisał kontrakt z federacją MMA.

 

źródło: radiozet.pl, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.