Tomasz Kot na festiwalu Glastonbury z The Chemical Brothers!

To wydarzenie z pewnością przejdzie do historii. Kariera polskiego aktora cały czas się rozwija a w Polakach powoduje ogromną dumę! Pisaliśmy ostatnio o roli Nikola Tesli oraz licznych nagrodach dla gwiazdy kina. Tomasz Kot na festiwalu Glastonbury z The Chemical Brothers. To z pewnością kolejny powód do świętowania. 

Tomasz Kot The Chemical Brothers

O co dokładnie chodzi? Mianowicie Tomasz Kot pojawił się na ekranach podczas koncertu angielskiego duetu elektronicznego – The Chemical Brothers! I to na jednym z największych muzycznych festiwali, czyli Glastonbury Festival 2019! Wszystko miało miejsce na głównej scenie, przed tysiącami ludzi. To owocna współpraca, a wizualizacje wyglądają zaskakująco dobrze!

Najciekawsze jest to, iż The Chemical Brothers ruszają w trasę, i będą wyświetlać efekty z udziałem aktora podczas każdego koncertu! Barcelona, Madryt, Montreal. Tomasz Kot wspominał wcześniej, że wspólnymi siłami przygotowali ten projekt i jest bardzo zadowolony z efektów końcowych. Dlatego to ogromny powód do dumy. Trasa koncertowa szanowanego zespołu jak i międzynarodowy sukces. Polski aktor jako narrator całości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@tomasz_kot.official na Glastonbury z Chemical Brothers – został zaproszony do współpracy przez zespół- jest narratorem całości – DUMA! To się dzieje naprawdę 👍💪❤️ @thechemicalbrothers @glastofest

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

Zdjęcia jako pierwsza udostępniła Karolina Korwin Piotrkowska, której aktor od razu podziękował i podzielił się tym wydarzeniem na swoim profilu na Instagramie. Tomasz Kot na festiwalu Glastonbury! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The Chemical Brothers

Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official)

Tomasz Kot kariera

O osiągnięciach Tomasz Kota możemy pisać w nieskończoność.  Jest wszechstronnym, cenionym aktorem, który ma na swoim koncie najciekawsze role. W filmie Bogowie perfekcyjnie odegrał rolę Zbigniewa Religii, natomiast Zimna Wojna sprawiła, że coraz częściej mówił i pisał o nim świat. Dlatego czekamy na jeszcze więcej takich niespodzianek, związanych ze światem kina jak i wydarzeniami muzycznymi. Takie inicjatywy szanujemy!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.