Barman magik! Czy wiesz jak on to robi? [WIDEO]

Barman magik! W czasie ostatnio panujących upałów, zimne napoje – w tym drinki – są obiektem pożądania wielu osób. A co, jeśli barman nas czymś zaskoczy i nie będzie tutaj wcale chodzić o skład i smak serwowanych trunków? Zobacz popisy tego mężczyzny! Czy jesteś w stanie wyjaśnić, co tam się właśnie wydarzyło?

Barman Magik – zobacz nagranie!

Barman magik – to brzmi jak zapowiedź kolejnego występu w popularnym telewizyjnym talent-show. Trzeba jednak szczerze przyznać, że z takimi umiejętnościami, mężczyzna z filmu poniżej mógłby dotrzeć do naprawdę dalekich etapów tego typu programów.

Ludzie z przyjemnością obserwują wszelkiego rodzaju iluzje i sztuczki. Odpierając świadomość istnienia magii, próbują wszelkimi możliwymi drogami dociekać, jak przedstawione triki zostały wykonane. Wiele z nich bardzo trudno odgadnąć, nie mówiąc już nawet o ich ewentualnym powtórzeniu. Co tak właściwie stało się jednak na filmie poniżej?

Barman magik – jak on to zrobił?

Mężczyzna na samym początku na blacie ułożył trzy kawałki limonki i przykrył je trzema barmańskimi shakerami. Później zaczęły dziać się cuda – owoce kolejno znikały i pojawiały się pod kolejnymi shakerami. Ich migracja między nimi była rzecz jasna niezauważalna dla ludzkiego oka, co budzi pierwsze pytania i wątpliwości.

Nagle na stole pojawiły się już cztery kawałki limonki – gdzie cała sztuczka rozpoczęła się od trzech części cytrusa. Najlepsze barman pozostawił jednak na sam koniec. Podczas układania na denku shakerów kolejnych części limonek i przykryciu ich kolejnym naczyniem, na spodzie pojawiły się… zupełnie inne owoce! Chwilę potem na stole znalazła się także pomarańcza. Pojawia się pytanie – jak?

Internauci szukają rozwiązania sztuczki

W komentarzach pod filmem, jakie ukazują się w sieci, trwa niekończąca się dyskusja na temat sposobu wykonania sztuczki. Internauci nie dają za wygraną i przedstawiają kolejne przypuszczenia, jak iluzja mogła zostać dokonana. Wielu wskazuje na niesamowitą szybkość podejmowanych przez barmana działań, która sprzyja sprawnemu podmienianiu owoców. Czy aby na pewno? Przyjrzyj się dokładnie! 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.