Mini Majk: nowy zawodnik Fame MMA [WALKA, WZROST]

Gale Fame MMA zyskują w Polsce coraz większą popularność. Na ring wychodzą przede wszystkim osoby znane z sieci. Walki wywołują dużo kontrowersji i wiążą się z licznymi komentarzami widzów. Na kolejnej z gal ma zadebiutować Mini Majk, nowy zawodnik, który sprawdzi jak radzi sobie w tym sporcie. Kim jest i co wiadomo na jego temat?

Kim jest Mini Majk?

Tak naprawdę nazywa się Mateusz Krzyżanowski. Na Youtube prowadzi swój własny kanał, który daje mu dużą popularność. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców internetowych. Niewątpliwie przyczynia się do tego jego nietypowy wzrost.

 

Mini Majk wiek, wzrost

Dla wielu zagadką jest wzrost youtubera. Mierzy on zaledwie 130 centymetrów. Kolejnym faktem, jakim zaprzątają sobie głowę jego fani jest jego wiek. Popularna w Internecie influenser ma 24 lata. W związku z jego nietypowym wyglądem, można zastanawiać się również, jak on sam się do niego odnosi. Otóż jest bardzo zdystansowany w tej kwestii i twierdzi, że nie ma z tego powodu żadnych kompleksów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz Krzyżanowski (@_minimajk)

Mini Majk i Lord Kruszwil walka Fame MMA

Podczas ostatniej gali Fame MMA youtuberzy doszli do porozumienia w kwestii ich rzekomej walki. Zarówno jeden, jak i drugi nie mają nic przeciwko niej. Dochód, jaki obiecują organizatorzy ma zostać przekazany na cele charytatywne. Czy ich starcie zdobędzie miano walki wieczoru?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🌞🌞🌞🌞 📸: @cabanoss

Post udostępniony przez Mateusz Krzyżanowski (@_minimajk)

Mini Majk Instagram, Youtube

Mini Majk, nowy zawodnik Fame MMA na swoim profilu na Instagramie ma aż ponad pół miliona fanów! Można znaleźć go pod nazwą @ _minimajk. Oprócz tego na Youtube publikuje dużo filmików, w których przedstawia śmieszne sytuacje z życia codziennego, związane głównie z jego wzrostem. Jego kanał nazywa się MINI MAJK. Niewątpliwie pokazuje to jego dystans do sytuacji życiowej, na którą nie ma wpływu.