Tom Hanks z koronawirusem. Zakażona także Rita Wilson oraz piłkarz Juventusu

Tom Hanks z koronawirusem

Tom Hanks z koronawirusem! Zakażona jest także jego partnerka Rita Wilson oraz piłkarz Juventusu – Daniele Rugani. Cały świat jest poruszony najnowszymi doniesieniami. Co ciekawe, ze względu na chorobę piłkarza, do góry nogami mogą zostać wywrócone między innymi rozgrywki Ligi Mistrzów, nie wspominając już o włoskiej Serie A oraz nadchodzących wielkimi krokami Mistrzostwach Europy. Cała drużyna Starej Damy poddana została kwarantannie.

Tom Hanks z koronawirusem! Zakażona także Rita Wilson

Niepokojące doniesienia dobiegają z Australii, gdzie Tom Hanks pracuje nad produkcją nowego filmu o Elvisie Presleyu. Aktor za pośrednictwem Instagrama poinformował, że on oraz jego żona Rita Wiloson, są zakażeni szalejącym na już niemal całym świecie koronawirusem. Aktor zdradza, że diagnoza nastąpiła po tym, jak para zaczęła odczuwać silne zmęczenie, bóle mięśni i podwyższoną temperaturę. Test na koronawirusa okazał się pozytywny. Hanks napisał także, że teraz jego oraz Ritę Wilson czeka izolacja. Wszystko po to, aby nie stanowili zagrożenia dla zdrowia publicznego. Zapewnił także, że za pośrednictwem mediów będzie informował o przebiegu choroby. Już teraz trwają działania, mające na celu dotarcie do wszystkich osób, z jakimi w ostatnich dniach aktor miał kontakt.

ZOBACZ TAKŻE: ZAMKNIĘTE SZKOŁY, UCZELNIE, PRZEDSZKOLA, ŻŁOBKI, KINA I CENTRA KULTURALNE W CAŁEJ POLSCE! TRWA WALKA Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONAWIRUSA. NOWE PRZYPADKI W NASZYM KRAJU

Piłkarz Juventusu zarażony – Daniele Rugani z koronawirusem. Kwarantanna całej drużyny, co dalej z rozgrywkami piłkarskimi?

Kolejne niepokojące wieści dotarły z Włoch. Okazało się, że nosicielem wirusa jest także Daniele Rugani, piłkarz Juventusu, a więc najlepszej włoskiej drużyny ostatnich lat. Warto dodać, że w barwach Starej Damy występuje między innymi polski bramkarz, Wojciech Szczęsny. Rugani miał kontakt z zawodnikami, wobec czego całą ekipę czeka kwarantanna. Warto dodać, że Juventus już w przyszłym tygodniu czeka spotkanie rewanżowe w Lidze Mistrzów, gdzie ekipa z Serie A ma podjąć francuski Lyon. Już teraz wydaje się, że do meczu nie dojdzie. Co dalej z rozgrywkami UEFA?

To samo pytanie można zadać sobie w kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy. Krążą pogłoski, że UEFA przesunie turniej o rok. Trudno jednak wyobrazić to sobie ze strony logistycznej.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.