Agresywny pieszy w Gdańsku – groził kierowcy przy swojej małej córce [WIDEO]

agresywny pieszy w gdańsku

Agresywny pieszy w Gdańsku! W sieci pojawiło się nagranie, pokazujące drogową agresję w wykonaniu pieszego. Wszystko działo się na przejściu z sygnalizacją świetlną, na które przechodzień wtargnął na czerwonym świetle, tuż pod zbliżający się pojazd – i to razem z małą córką. Później zaatakował pojazd kierującego, próbując swoją złość wyładować także na kierowcy, w dodatku w obecności dziecka. Gdy jednak zobaczył kamerkę, odpuścił. Zobacz nagranie!

Agresywny pieszy w Gdańsku – zaatakował kierowcą w obecności swojej małej córki

W czasie epidemii koronawirusa, inne wiadomości schodzą nieco na drugi plan. W obliczu zagrożenia chorobą, warto także pamiętać o innych, niemniej istotnych aspektach życia. Każdego dnia na drogach ginie zdecydowanie zbyt wiele osób. Jest to często spowodowane roztargnieniem, nieuwagą i brawurą. Najgorsze jednak, że przy tym wszystkim, przez ludzi przemawia agresja. Idealny przykład takiego zachowania można było niedawno zaobserwować w Gdańsku. Na popularnym kanale w portalu YouTube o dźwięcznej nazwie „STOP CHAM”, przeważnie pokazywane są kontrowersyjne, nierzadko agresywne zachowania na drodze. Jak się jednak okazuje, w role główne oprócz kierowców, nierzadko wcielają się także rowerzyści lub – jak tym razem – piesi. Sytuacja, którą prezentuje kanał, miała miejsce w Gdańsku przy ulicy Partyzantów.

ZOBACZ TAKŻE: BESTIALSKI RYTUAŁ W BUŁGARII – KRĘCĄ PSAMI I WRZUCAJĄ JE DO RZEKI. W SIECI POJAWIŁY SIĘ NAGRANIA. LUDZIE W TEN SPOSÓB CHCĄ UCHRONIĆ SWOJE ZWIERZAKI PRZED WŚCIEKLIZNĄ!

Pieszy atakuje kierowcę w Gdańsku – zobacz nagranie!

Cała sytuacja, która spotkała kierowcę w Gdańsku, została przez niego opisana. Jej krótki zarys można znaleźć właśnie na kanale w portalu YouTube pod konkretnym filmem, który można zobaczyć także poniżej. Wpis o którym mowa, cytujemy poniżej:

Miałem czerwone – pieszy również miał czerwone.
Pieszy miał nadal czerwone (patrzyłem na sygnalizatory pieszego działały obydwa) – Mi zapaliło się zielone więc zacząłem jechać i zahamowałem jak wtargnął.
Pieszy chciał mnie pobić w obecności swojej małej córki. Oddalił się dopiero jak pokazałem, że mam kamerę i powiedziałem, że zgłoszę go na policję.

Wideo z całego zajścia:

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.