To wydarzyło się na cmentarzu. Ludzie pękali ze śmiechu, nagranie hitem [WIDEO]

to wydarzyło się na cmentarzu

To wydarzyło się na cmentarzu. Ludzie wręcz pękali ze śmiechu, a nagranie już teraz stało się hitem polskiego TikToka. Materiał obejrzano ponad grubo ponad milion razy. W roli głównej wystąpił tam organista, który podczas nabożeństwa odśpiewywał znaną pieśń religijną. Wszystko miało miejsce prawdopodobnie podczas ostatniego pożegnania jednego z wiernych. Co takiego zatem było w stanie rozbawić żałobników? Szczegóły oraz nagranie zobaczycie w dalszej części tekstu!

To wydarzyło się na cmentarzu. Ludzie pękali ze śmiechu, nagranie istnym hitem polskiego TikToka

W ostatnich dniach niezwykle popularne na TikToku stało się nagranie z jednego z cmentarzy w naszym kraju. Wiele wskazuje na to, że ludzie zgromadzili się tam z powodu pogrzebu, żegnając jednego z wiernych. Sporo osób nie mogło jednak powstrzymać śmiechu. Dlaczego? Jak to możliwe w tak przykrym i podniosłym momencie? Sprawcą całego zamieszania okazał się… organista, który odśpiewywał religijne pieśni. Konkretniej rzecz ujmując, chodzi o jego wokal. Ten nie wszystkim przypadł do gustu.

Jak czytamy w o2.pl, organista, który stał się gwiazdą, pochodzi z niewielkiej wsi w gminie Psary w województwie śląskim. Podczas pogrzebu wykonywał popularne pieśni kościelne. Jedną z nich zarejestrowano na materiale wideo, który w krótkim czasie na TikToku zebrał już grubo ponad milion wyświetleń. Co ciekawe, z komentarzy jasno wynika, że opisywany organista jest doskonale znany okolicznym mieszkańcom, a jego kariera w pobliskim kościele trwa już dobre kilkanaście lat.

ZOBACZ TAKŻE: Cmentarz w Kowarach zamienił się w ring. Wielka awantura na Wszystkich Świętych, biło się 20 osób

„Mieszkam w Przykonie i ten organista to hit na każdej mszy”. Zobaczcie nagranie z wokalem mężczyzny! [WIDEO]

Tak jak wcześniej wspomniano – organista jest doskonale znany okolicznym mieszkańcom. Może o tym świadczyć jeden z komentarzy pod filmem na TikToku, gdzie pewna użytkowniczka napisała:

Mieszkam w Przykonie i ten organista to hit na każdej mszy.

Nagranie z popisami wokalnymi organisty zobaczycie poniżej.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

@a_nowak420 #dc #fyp #dlaciebie #muzyk #ballada #fp ♬ dźwięk oryginalny – 303

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.