Szaleniec rozdawał to dzieciom na Halloween! Na rodziców padł blady strach [FOTO]

szaleniec rozdawał to dzieciom

Szaleniec rozdawał to dzieciom na Halloween! Na rodziców maluchów padł blady strach. Jak się okazuje, niepokojące sytuacje podczas tegorocznego święta duchów miały miejsce nie tylko w Polsce. Podobnie było też w Wielkiej Brytanii, gdzie ktoś ewidentnie chciał wyrządzić krzywdę przebierańcom. Tam w porę zareagowali rodzice, których podejrzenia wzbudziły jedne ze słodyczy. Co takiego się w nich znajdowało? Szczegóły poniżej.

Szaleniec rozdawał to dzieciom na Halloween. Na rodziców padł blady strach [FOTO]

Nie milkną echa dotyczące tegorocznego Halloween. Przebierańcy – jak co roku 31 października – ruszyli na wędrówki w poszukiwaniu cukierków i innych słodkości. Niestety, nie obeszło się bez przykrych i niebezpiecznych incydentów. Co ciekawe, jeden z nich miał miejsce w naszym kraju. To właśnie w Opolu matka jednego z chłopców odkryła, że w czekoladę wbita jest igła. Cudem nie doszło do tragedii, bo jej synek już zabierał się do zjedzenie cukierka. Podobna historia miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Sprawę dokładnie opisuje portal o2.pl.

Dzieci Lindsey Dickinson – 14-letni Charlie i 12-letnia Grace – cukierki zbierały w miasteczku Cleethorpes w hrabstwie Lincolnshire. Po zabawie, gdy pociechy Lindsey wróciły do domu, natychmiast wzięły się do odpakowywania cukierków i liczenia słodyczy. Jedne z nich zwróciły jednak uwagę matki dzieci. Jak się okazuje, ktoś ukrył w nich ostry, niebezpieczny przedmiot. W o2.pl pojawia się relacja kobiety. Dla serwisu Grimsby Live mówiła:

Zaczęliśmy wykładać zebrane cukierki na stół. Charlie zapytał mnie, czy może zjeść cukierka. Oczywiście chciałam mu na to pozwolić, przecież to Halloween.

ZOBACZ TAKŻE: Cmentarz w Kowarach zamienił się w ring. Wielka awantura na Wszystkich Świętych, biło się 20 osób

W jednym z zebranych cukierków znajdowało się ostrze

Jak czytamy w o2.pl, w jednym z cukierków ukryte było ostrze. Niebezpieczny przedmiot przypominał ostry fragment temperówki. Można sobie jedynie wyobrazić, czym skutkowałoby zjedzenie go przez dziecko. Lindsey z bulwersującą sprawą zgłosiła się do mediów, natomiast na Facebooku ostrzegła innych rodziców okolicznych dzieci. Brytyjka w rozmowie z Grimsby Live mówiła:

Fakt, że ktoś zrobił to, aby celowo kogoś skrzywdzić, jest odrażający. To naprawdę druzgocące, ponieważ mniejsze dziecko nie zastanowiłoby się ani chwili przed włożeniem tego cukierka do ust.

źródło: o2.pl, Facebook; foto; Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.