To wydarzy się już za miesiąc? „Coś huknie; kwiecień mnie bardzo niepokoi”

to wydarzy się za miesiąc

To wydarzy się już za miesiąc? Bardzo niepokojącymi wizjami ze swoimi fanami podzielił się popularny wizjoner, Wojciech Glanc. Jak sam dowodził, jego przepowiednie już niejednokrotnie odnajdywały swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czy podobnie będzie i tym razem? Co takiego zobaczył? Czasu jest już coraz mniej. Szczegóły poniżej.

To wydarzy się już za miesiąc? „Coś huknie; kwiecień mnie bardzo niepokoi”

Wojciech Glanc powraca z zatrważającą wizją. To jasnowidz, który w Polsce jest bardzo popularny i często wymienia się go w jednym rzędzie z Krzysztofem Jackowskim. Glanc, jak zresztą sam już niejednokrotnie dowodził – przynajmniej kilka razy zdołał bardzo trafnie przewidzieć przyszłość. Czy tak będzie i tym razem? Jego najnowsza przepowiednia budzi niepokój. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że – jeśli wierzyć jego słowom – zostało już bardzo niewiele czasu. Wszystko może ziścić się nawet w kwietniu, a więc za około miesiąc.

Słowa Glanca, które padły w internetowej transmisji na żywo, przytacza portal o2.pl:

Są pewne rzeczy, o których nam się nie mówi. Są zachowywane pewne pozory. Ja uważam, że Ukraina zostanie gdzieś tam wystawiona po to, żeby się wykrwawiła.

Jak zatem widać, jasnowidz odniósł się do sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. Dalej mówił:

NATO zależy na tym, że niech się powiedzmy, wyżynają […] byle tylko jak najdalej. Czego oko nie widziało, tego sercu nie żal. Wcale nie chodzi o zażegnanie tego konfliktu, chodzi o to, żeby jak najdłużej ten konflikt trwał, do upadłego, aż się sam wreszcie rozwiąże, byle by był tylko z daleka.

ZOBACZ TAKŻE: „Magia nagości” – uczestniczka wylądowała w szpitalu. Powód szokuje

„Coś huknie w Mołdawii albo przy granicy Mołdawii”

Jasnowidz Glanc przewiduje, że konflikt może przelać się na inne, sąsiednie kraje. W tym właśnie kontekście wymienił Mołdawię:

Coś huknie w Mołdawii albo przy granicy Mołdawii. Jednak, mimo wszystko, to nie są obawy nieuzasadnione. Będzie to odwracanie uwagi, wtedy świat się skupi na chwilę na tym małym państewku, zapominając o Ukrainie.

Następnie kontynuował, przy czym kładł nacisk na konkretny miesiąc, w którym wizja ma się wypełnić:

Uważam, że coś walnie. Obawiałbym się kwietnia, eskalacji w tym wszystkim. Ukraina zostanie spustoszona, a jednocześnie zostanie podzielona. Kwiecień mnie bardzo niepokoi.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube