„Magia nagości” – uczestniczka wylądowała w szpitalu. Powód szokuje

Magia nagości

„Magia nagości” – uczestniczka wylądowała w szpitalu. Media na całym świecie obiegły kolejny piorunujące wieści o kontrowersyjnym show. Tym razem nikomu nie było do śmiechu. Jedna z biorących udział w popularnym programie bez zahamowań wyznała, czym kierowała się przy wyborze partnera. Później jednak nieco tego pożałowała. Jak sama zdradziła, do szpitala trafiła kilka razy. Aż trudno uwierzyć w to, czym było to spowodowane. Szczegóły poniżej.

„Magia nagości” – uczestniczka wylądowała w szpitalu. Powód szokuje

Program „Magia nagości” jest bardzo kontrowersyjny i spotkał się z krytyką ze strony niektórych grup społecznych, które uważają, że program promuje przede wszystkim powierzchowność i wykorzystuje ludzi jako obiekty seksualne. Jednakże, telewizyjne show zyskało również duże grono fanów, którzy uważają, że jest to oryginalny sposób na szukanie miłości i romansu. Dzięki temu produkcja cieszy się sporą popularnością w różnych zakątkach świata, w tym w Polsce.

W każdym odcinku programu występuje jeden uczestnik, który jest otoczony sześcioma kabinami, natomiast za nimi znajdują się potencjalni partnerzy. Okna ujawniają kolejne części ciała potencjalnych partnerów, począwszy od nóg aż do twarzy. Uczestnik show wybiera jednego z kandydatów lub kandydatek, a następnie oboje są odsłaniani w pełnej krasie przed sobą. W kolejnej fazie programu, para udaje się na randkę, która zostaje pokazana w telewizji. W ostatnich dniach głośno jest o jednej z uczestniczek „Magii nagości”, która po programie wylądowała w szpitalu. Stało się tak kilka razy. Powodem miało być… przyrodzenie jej partnera poznanego w jednej z kabin.

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcia z Poczty Polskiej, internauci nie dowierzają. To nie przeróbka [FOTO]

Tracy szukała mężczyzny o pokaźnym przyrodzeniu. Okazało się to jednak poważnym kłopotem

Uczestniczka o wszystkim opowiedziała na swoim kanale w serwisie YouTube. Tracy wspominała, że partner spełnił jej oczekiwania, ale wiązało się to z pewnymi konsekwencjami. Przez wielkość jego przyrodzenia, kobieta kilkukrotnie wylądowała w szpitalu. Mimo wszystko para nadal się spotykała przez około rok. Później związek jednak się rozpadł. W portalu o2.pl czytamy:

To, czego oczekiwała kobieta oraz fakt, że trafiła na mężczyznę, spełniającego jej wymagania, sprawił, że wylądowała w szpitalu. Jak się okazało – nie był to jednorazowy incydent, a sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie.

źródło: o2.pl, YouTube