To pojawiło się w polskich lasach. Ludzie w szoku – zdjęcia publikują w sieci [FOTO]

to pojawiło się w polskich lasach

To pojawiło się polskich lasach. Zszokowani ludzie publikują w sieci zdjęcia tablic, które od niedawna można spotkać na terenach leśnych w województwie pomorskim. Jak się okazuje, wypisano na nich nic innego, jak instrukcję… załatwiania potrzeb fizjologicznych w lesie. Na tablicach można zatem znaleźć wskazówki, w jaki sposób powinno się wypróżniać w lesie. Internauci są mocno zdziwieni i nie do końca wiedzą, czy odbierać informacje zawarte na tablicach jako żart, czy może brać je jednak na poważnie. Szczegóły poniżej.

To pojawiło się w polskich lasach. Ludzie w szoku – publikują w sieci zdjęcia [FOTO]

Ludzie spacerujący po terenach Nadleśnictwa Łupawa, w ostatnim czasie mogli przeżyć niemałe zdziwienie. Wszystko przez pojawienie się tam tablic informacyjnych, o których w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Jak się okazuje, przedstawiają one… instrukcję poprawnego załatwiania potrzeb fizjologicznych w lesie. Na tablicy krok po kroku – zupełnie poważnie – przedstawiono, jak należy się wypróżniać właśnie na terenach leśnych.

W sieci pojawiły się zdjęcia omawianych tablic. Internauci nie dowierzają i nie do końca wiedzą, jak traktować takowe przedsięwzięcie. Jeden z nich na Twitterze napisał:

Nie uwierzyłem póki sam nie zobaczyłem. Nadleśnictwo Łupawa uczy jak poprawnie zrobić kupę w lesie.

ZOBACZ TAKŻE: Szykuje się coś bardzo niepokojącego. Jasnowidz Krzysztof Jackowski widział co wydarzy się jesienią

Nadleśniczy Mieczysław Miloch zabrał głos w sprawie popularnych tablic

W sieci o słynnych tablicach zrobiło się na tyle głośno, że wszystko postanowił skomentować nadleśniczy Mieczysław Miloch. W rozmowie z portalem ibytow.pl, którego fragmenty przytacza portal o2.pl, mówił:

Ze względów logistycznych nie możemy postawić toalet w różnych miejscach lasu, dlatego próbujemy edukować społeczeństwo. Każdy lubi narzekać, że jest bałagan. Razem – z odrobiną humoru – możemy sprawić, że lasy będą czystsze.

Wiele osób uważa, iż tego typu tablice nie dość, że są dość humorystyczne – to rzeczywiście edukują i nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Czy tego typu tablice informacyjne w lesie to konieczność?

to pojawiło się w polskich lasach

źródło: o2.pl, Twitter, ibytow.pl, Facebook; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.