Szykuje się coś bardzo niepokojącego. Jackowski widział co wydarzy się jesienią

szykuje się coś bardzo niepokojącego

Szykuje się coś bardzo niepokojącego. Krzysztof Jackowski widział w swojej niedawnej wizji, co wydarzy się w nadchodzących miesiącach. Jego zdaniem jesień oraz zima będą stać pod znakiem ogromnego chaosu w naszym kraju. Niestety, jasnowidz nie zobaczył zbyt optymistycznych obrazów. Zapowiedział też decyzje rządu, które odbiją się na całym polskim społeczeństwie. Problemów będzie przynajmniej kilka. „Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu„.

Szykuje się coś bardzo niepokojącego. Jasnowidz Krzysztof Jackowski widział, co w Polsce wydarzy się jesienią i zimą

Jak będą wyglądać najbliższe miesiące w naszym kraju? Wszystko w jednej ze swoich niedawnych wizji zobaczył Krzysztof Jackowski. Popularny polski jasnowidz podzielił się swoimi przeczuciami wraz z widzami. Wszystko za pomocą platformy YouTube, gdzie Jackowski prowadzi transmisje na żywo. Niestety, podobnie jak ostatnio – tak i tym razem Jackowski nie ma zbyt dobrych wieści. Jego zdaniem jesień i zima będą stać pod znakiem wielkiego chaosu. Powtórzy się też sytuacja z poprzednich miesięcy, kiedy Polacy masowo rzucili się na zakupy, aby zrobić zapasy. Niektórych produktów może zabraknąć:

Czegoś się zlękniemy, znów coś się stanie, co wywoła w nas bieganie po zapasy.

Sytuacja ma być jeszcze gorsza, niż choćby przed dwoma laty, gdy szalała pandemia. Jackowski kilka razy powtarzał słowo „chaos”:

Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy.

Po czym dodał:

Pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka.

ZOBACZ TAKŻE: Rosja wykona atak nuklearny? Przyjaciel Putina wskazał miejsce, jego słowa przerażają

Rząd zrobi coś, co nie spodoba się Polakom? „Nagła decyzja rządu”

W najbliższym czasie – zdaniem Krzysztofa Jackowskiego – możemy spodziewać się jeszcze pewnej ważnej i nagłej decyzji rządu. Ta nie spodoba się wszystkim, bo może się zdarzyć, że ograniczy prawa Polaków. W transmisji jasnowidz mówił:

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju […]

Jackowski dodał:

Rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu […]

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube – jasnowidz Krzysztof Jackowski

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.