Izabella Krzan: wiek, wzrost, Rafał Brzozowski, partner, Instagram

Izabella Krzan to modelka, która sympatię widzów zdobyła dzięki występom w konkursach piękności oraz współprowadzeniu popularnego programu TVP2.  Jeśli chcecie dowiedzieć się kilku faktów o pięknej dziewczynie, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Izabella Krzan wiek

Modelka na świat przyszła 14 lutego 1995 roku. Jej rodzinnym miastem jest Olsztyn, gdzie chętnie przyjeżdża odpocząć od codziennych obowiązków w Warszawie. Jako dziecko trenowała siatkówkę oraz taniec towarzyszki. W tej drugiej dziedzinie może pochwalić się sporymi osiągnięciami. Co ciekawe ma aż 183 cm wzrostu. Doskonałe warunki fizyczne były furtką do sukcesów w wyborach miss.

 

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski

Tych dwoje, mimo częstych spekulacji o romansie łączą jedynie stosunki koleżeńskie i zawodowe. Razem występują w programie rozrywkowym Koło fortuny, który po kilku latach przerwy wrócił na anteny telewizyjne. Często także prowadzi koncerty, festiwale oraz imprez sylwestrowe. Już w 2011 roku wzięła udział w wyborach Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Następnie pojawiła się w konkursie Miss Polonia, gdzie nie miała sobie równych. Oprócz tego reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan partner

Ostatnimi czasy piękna modelka związana była z siatkarzem Michałem Filipem. Para spędzała ze sobą dużo czasu i podróżowała. Dziewczyna często także pojawiała się na meczach swojego wybranka. Jednakże ich drogi się rozeszły i na początku 2019 roku poinformowali fanów o rozstaniu. Aktualnie nie zdradza, czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Można jednak podejrzewać, że łączy ją coś z tajemniczym Hiszpanem. Potwierdzają to także częste wycieczki do Barcelony, komentarze pod zdjęciami oraz oznaczenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan Instagram

Konto dziewczyny na Instagramie bez problemu można wyszukać pod nazwą @izabellakrzan. Aktualnie obserwuje ją tam 127 tysięcy internautów. Ostatnio ich dużą uwagę przyciągnęło zdjęcie, gdzie dziewczyna jest ubrana jedynie w dół od bikini, a resztę ciała zasłania dużym, słomkowym kapeluszem. Oprócz tego znajdują się tam liczne efekty sesji zdjęciowych, w których bierze udział, a także pokazuje jak spędza czas wolny od pracy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 (@izabellakrzan)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony (@izabellakrzan)