Tinder stworzył swój własny serial – kiedy premiera i o czym będzie?

Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych aplikacji przeznaczonych do poznawania nowych ludzi. Znana na całym świecie i z pewnością połączyła ze sobą niejedną parę. Tinder stworzył swój własny serial – takie informacje podają media. O czym będzie i kiedy można spodziewać się premiery? Wszystkiego dowiesz się poniżej. 

Tinder stworzył własny serial

Tinder to z pewnością najbardziej popularna aplikacja przeznaczona dla ludzi, którzy chcą kogoś poznać. To ciekawy sposób na umówienie się z kimś na randkę i spędzenie miło czasu. Cały mechanizm jest bardzo prosty i non stop bije rekordy popularności. Tym razem, właściciel Tindera wpadł na inny pomysł, mianowicie już niedługo ukaże się serial.

Match Group jest operatorem kilku aplikacji randkowych i na ich zlecenie, powstał nowy serial. Jak podają media, nie będzie on powiązany z tematyką aplikacji, gdyż ma dotyczyć końca świata. Dodatkowo, serial będzie miał charakter interaktywny i użytkownik będzie decydował o losach bohaterów. Musi tylko przesunąć w lewo lub w prawo – i to póki co jedyne podobieństwo.

Serial Tindera premiera

Jak podaje portal Antyradio, serial może zostać udostępniony w październiku tego roku i ma mieć 6 odcinków. Jesteście ciekawi tej produkcji? Dla nas to niemałe zaskoczenie i nie możemy się doczekać.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.