Szkoła w Indiach zmieciona z powierzchni ziemi! Ludzie podziwiali z bliska [WIDEO]

szkoła w indiach

Szkoła w Indiach zmieciona z powierzchni ziemi! Ludzie z uwagą stali w jej pobliżu i podziwiali tragedię, która rozgrywała się na ich oczach. Wideo z całego zajścia pojawiło się w sieci – między innymi na Twitterze – i zbulwersowało internautów. Zarzucają oni gapiom brak odpowiedzialności i ogromne ryzyko, tylko po to, aby z bliska zobaczyć siłę żywiołu. Nagranie z katastrofy można zobaczyć poniżej.

Szkoła w Indiach zmieciona z powierzchni ziemi – nagranie

Z pewnością wielu w dzieciństwie marzyło, aby szkoła przestała istnieć. Godziny nudnych, a czasami męczących, trudnych lekcji. Kartkówki, sprawdziany, testy i odpowiedzi przy tablicy wiążące się ze stresem. To wszystko sprawia, że młodzi ludzie nie doceniają i zwyczajnie nie lubią szkoły. Pewna placówka edukacyjna w Indiach w New Delhi właśnie po prostu zniknęła. Było to jednakże skutkiem bardzo mocno wezbranej rzeki, która zdecydowanie osłabiła konstrukcję, co doprowadziło do całkowitego zapadnięcia się budynku. Legł w gruzach, a jego pozostałości poleciały z nurtem wody Nagranie ze zdarzenia można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: CIEKAWY POMYSŁ TINDERA!

Ludność bardzo blisko zapadającego się budynku, internauci w szoku

To co na nagraniu poraża, to reakcja miejscowych ludzi. Mimo bezpośredniego zagrożenia, stali bardzo blisko zapadającej się budowli. Nie zważali na niebezpieczeństwo, które czaiło się w porywistej wodzie. Niewiele przecież brakowało, aby nurt porwał także kawałek zbocza na którym stali. Do tego dochodzi niebezpieczny pył i kurz, który powstał na wskutek upadku szkoły.

Na szczęście obyło się bez ofiar, bo budynek został o wiele wcześniej ewakuowany. Uczące się tam dzieci przeniesiono natomiast do innej placówki.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.