The Four – Bitwa o sławę – nowy program w Polsacie

Już niebawem Polsat wyemituje nowy talent-show. The Four – Bitwa o sławę to program, który obejrzycie już wiosną 2020. Będzie to kolejny program, w którym będą mogli wykazać się utalentowani wokaliści. Wśród jury zasiądzie Igor Herbut – wokalista zespołu LemON.

 

The Four – Bitwa o sławę – o czym będzie ten program?

Uczestników programu – utalentowanych wokalistów wyłonią castingi. Program zakłada dwie rundy. Po pierwsze będzie to śpiewanie na żywo przed jurorami i publicznością studyjną. Występ ten ocenią jurorzy. Aby przejść do kolejnego etapu, uczestnicy muszą uzyskać pozytywne noty od wszystkich jurorów. Jurorzy głosują na zasadzie „tak” lub „nie”. Z kolei druga runda polegać będzie na rywalizacji z jednym uczestnikiem z tak zwanej „wielkiej czwórki”. Co ważne, po występie duetu to właśnie publiczność zadecyduje o tym kto zostanie w programie. Naturalnie w finale wyłoniony zostanie jeden zwycięzca.

 

Gdzie dotychczas emitowano ten program?

Bitwa o sławę to program Polsatu produkowany przez Rochstar. Będzie to polska wersja brytyjsko-izraelskiej produkcji formatu „The Four: Battle for Stardom”. Dotychczas program ten emitowano w USA, Rosji, Brazylii, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, Rumunii i na Litwie. Dodatkowo nowością w programie jest to, że nie ma tu przesłuchań scenicznych – uczestnicy od razu śpiewają przed publicznością studyjną i sędziami.

 

Przesłuchania i jury

Casting do polskiej edycji programu The Four – Bitwa o sławę rozpocznie się niebawem i będzie kontynuowany nawet w czasie nadawania programu. Wszystkie przesłuchania zakończą się przed końcem programu. Portal wirtualnemedia.pl podaje, że w jury zasiądą trzy osoby – kultowe osoby z branży muzycznej. Jednym z sędziów będzie prawdopodobnie Igor Herbut – założyciel i wokalista zespołu LemON. Program będzie się składał z ośmiu dwugodzinnych odcinków, które nadawane będą raz w tygodniu. Premiera już wiosną 2020 roku.

 

Podsumowując, nadchodzi kolejny talent-show. Na antenie Polsatu będą mogli zaprezentować się wszyscy, którym muzyka gra w sercu. Młodzi, ambitni, amatorzy śpiewania będą mieli szansę stanąć na dużej scenie i zaprezentować się szerokiej publiczności oraz profesjonalnemu jury.

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.