Tesla na pustym cmentarzu wykryła ludzi – widzi zmarłych?! [WIDEO]

tesla na pustym cmentarzu

Tesla na pustym cmentarzu wykryła ludzi – ultranowoczesny samochód widzi zmarłych?! Takie pytania pojawiły w sieci pojawiły się po tym, jak opublikowano tam przerażające dla wielu nagranie. Gdy pewien posiadacz pojazdu wjechał na cmentarz, na którym nikogo nie było – Tesla „zwariowała”. Jej czujniki wykryły obecność kilku osób, mimo tego, że w jej pobliżu nikogo nie było. Czy specjalny system pokazywał zmarłych? Choć Halloween i uroczystość Wszystkich Świętych za nami, materiał nadal robi ogromną furorę. Wideo zobaczycie w dalszej części tekstu.

Tesla na pustym cmentarzu wykryła ludzi – auto widzi zmarłych?! W sieci zawrzało

Co prawda Halloween oraz Wszystkich Świętych już za nami, ale jednak nie sposób wspomnieć o pewnym nagraniu, które robi istną furorę w sieci. Mowa rzecz jasna o Tesli, która wjechała na pusty cmentarz, a jej czujniki wykryły… obecność ludzi. Momentalnie zaroiło się od pytań – czy Tesla widzi zmarłych?

Całą sprawę na czynniki pierwsze rozłożył portal auto-swiat.pl.Rzeczone nagranie miało powstać, gdy posiadacz pojazdu chciał pokazać znajomym, że jego auto widzi osoby, które już odeszły z tego świata. Wobec tego udał się cmentarz, gdy ten był już pusty. Jakież było dziwienie niedowiarków, gdy na ekranach pojazdu rzeczywiście pojawiły się sylwetki osób, mimo, że wokół… nikogo nie było.

ZOBACZ TAKŻE: Uczennice z łódzkiej szkoły nie mogą nosić spodni jako strój galowy – dyrektorka zabrała głos w sprawie

Pojawiło się kilka teorii. Czy pojazd naprawdę widzi ludzi, którzy odeszli z tego świata?!

W sieci pojawiło się kilka teorii, które miały wyjaśnić, dlaczego Tesla wykryła ludzi na pustym cmentarzu. Najbardziej prawdopodobna odnosiła się do ewentualnej awarii czujników. Być może samochód rozpoznał nagrobki jako pieszych.

Co jednak ciekawe, w sieci jest spora rzesza osób, które wolą wierzyć w to, że samochód rzeczywiście posiada niezwykłe funkcje. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że to bardzo mało prawdopodobne. Niemniej jednak na wideo, które opublikowano w sieci i które robi ogromną furorę, można odnieść wrażenie, że pasażerowie pojazdu są przestraszeni i wierzą, że Tesla pokazuje duchy.

źródło: TikTok, auto-swiat.pl

Wideo, o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

@nojumperProof ghosts are real? 👀 #tesla #cemetery #tiktokhalloween #halloweendecor #spooky

♬ original sound – No Jumper Podcast

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.