Ten mężczyzna uważa, że odbył podróż w czasie – był w 3700 roku i ma na to dowody!

podróż w czasie

Mike twierdzi, że odbył podróż w czasie. Uważa, że rok temu przeniósł się do przyszłości, a konkretnie do 3700 roku. Dokładnie opisał, jak będzie wyglądał świat, a na potwierdzenie swoich słów pokazał część robota, którego zdołał zabić będąc w przyszłości. Koniecznie poznajcie szczegóły tej niesamowitej historii.

Twierdzi, że odbył podróż w czasie

Mike do 14. roku życia przebywał we Francji, a następnie przeprowadził się do Kanady. Będąc dorosłym mężczyzną znalazł pracę w National Secure Laboratory of Canada, gdzie jak twierdzi, był częścią tajemniczego eksperymentu dotyczącego podróży w czasie. Jego zdaniem ludzie od lat korzystają z wehikułów czasu, zarówno w pojedynkę jak i grupowo. Z jego relacji wynika również, że rok temu przeniesiono go do roku 3700.

Mężczyzna uważa, że w przyszłości paliwa będą zupełnie bezwartościowe i bezużyteczne, ponieważ większość sprzętów będzie zasilana energią słoneczną. Jego zdaniem, w przyszłości ziemię będą zamieszkiwać nie tylko ludzie, ale również roboty, przypominające do złudzenia człowieka. Ich szkielety będą pokryte syntetyczną ludzką skórą i co więcej, będą bardzo inteligentne.

W roku 3700 rozpocznie się wojna pomiędzy ludźmi i robotami. Maszyny będą na tyle inteligentne, że zrozumieją swoją siłę. Najpierw były wytworami naszych rąk i niewolnikami, ale staną się rasą panów. Rozpoczną zmasowany atak, który doprowadzi do zniszczenia 30 proc. istot ludzkich. Będą chciały uruchomić broń nuklearną, ale na szczęście zabraknie im do tego wiedzy. To uratuje pozostałych. Celem robotów jest planeta bez ludzi, zwierząt i roślin – wspomina Mike.

ZOBACZ TAKŻE: KSIĄDZ TWIERDZI, ŻE WIDZIAŁ PIEKŁO, NIEBO I CZYŚCIEC – PRZERAŻAJĄCE WYZNANIE

To jednak nie koniec szokujących doniesień. Mike ma świadomość, że jego słowa przez wiele osób mogą nie być traktowane poważnie, dlatego dla potwierdzenia pokazał dowód. Mężczyzna uważa, że podczas podróży w czasie udało mu się zabić robota, a jego część przywiózł do obecnych czasów.

podróż w czasie dowód

Cały wywiad z mężczyzną możecie obejrzeć na poniższym nagraniu:

Co o tym myślicie?

źródło: youtube.com, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.