Telewizja Trwam w ostrych słowach wypowiedziała się o wzroście cen paliwa – w sieci wybuchła burza! [WIDEO]

Telewizja Trwam

Katolicka Telewizja Trwam niewątpliwie kojarzona jest również z partią rządzącą. Nie da się ukryć, że w wielu tematach ich poglądy się pokrywają. Jedna z ostatnich audycji wzbudziła jednak niemałe kontrowersje, a wszystko przez nieubłaganie rosnące ceny paliwa. Podczas emisji programu nie zabrakło mocnych słów, a nagranie audycji znika z sieci.

Telewizja Trwam w ostrych słowach o cenach paliwa

Nie trzeba mieć samochodu, aby zobaczyć, w jak zastraszającym tempie rosną ceny paliw. Bariera 6 zł pękła, a co za tym idzie, Polacy nie kryją swoich obaw i martwią się o zasobność swoich portfeli. Wysokie ceny za benzynę przełożą się również na podwyżki innych produktów oraz usług, ponieważ koszty transportu wciąż rosną. Idealnym tego przykładem jest wzrost cen pieczywa, do którego niewątpliwie przyczyniły się podwyżki związane z transportem.

Do tematu odniosła się również katolicko-narodowa Telewizja Trwam. Prezenterka podczas audycji wspomniała również wydarzenia sprzed 9 lat, kiedy to ceny paliw wzrosły niemalże do 6 zł. Wówczas Jarosław Kaczyński apelował o obniżkę cen.

Granica 6 zł za litr paliwa na wielu stacjach benzynowych w Polsce została osiągnięta. Polacy sięgają mocno do kieszeni, bo podwyżki są bardzo odczuwalne (…) Na początku 2012 r. Jarosław Kaczyński swoją osobą reklamował pomysł obniżenia stawki akcyzy na paliwo – poinformował dziennikarz TV Trwam.

ZOBACZ TAKŻE: TADEUSZ RYDZYK ZNALAZŁ KOLEJNE ŹRÓDŁO DOCHODU – W JAKI SPOSÓB PLANUJE ZARABIAĆ PIENIĄDZE?

Niespełna 10 lat temu ceny paliw dochodziły do psychologicznej granicy 6 zł. Winą za taki stan rzeczy Prawo i Sprawiedliwość obarczało rządzącą wówczas koalicję PO-PSL – dodał lektor.

Dziś u władzy jest Prawo i Sprawiedliwość, a ceny już przekroczyły 6 zł. Warto również zauważyć, że żaden z przedstawicieli partii rządzącej nie odniósł się do obecnie panującej sytuacji, a tym bardziej – nie zapowiedział zmian na lepsze.

Co więcej, nagranie przedstawiające audycję spotkało się z mnóstwem komentarzy internautów, co skutkowało sukcesywnym usuwaniem filmów z sieci. Na Twitterze Artura Dziambora znaleźliśmy fragment programu Telewizji Trwam:

 


źródło: Telewizja Trwam, o2.pl, wp.pl, Twitter

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.