Tego nie pokazały kamery! Kibic szalał na murawie podczas finału Euro! [WIDEO]

tego nie pokazały kamery

Tego nie pokazały kamery podczas wczorajszego finałowego starcia na Euro 2020! Mianowicie, mowa o kibicu, który pod koniec drugiej połowy finału Mistrzostw Europy wtargnął na murawę. W takich przypadkach realizator zwykle pokazuje powtórki i ujęcia z trybun, czekając, aż służby porządkowe opanują sytuację. Tak było i tym razem, jednak sieć zalały już nagrania prezentujące omawiane zdarzenie. Wszystko możecie zobaczyć w dalszej części tekstu.

Tego nie pokazały kamery! Kibic szalał na murawie podczas finału Euro 2020 – zobaczcie nagrania!

Emocje po wielkim finale Mistrzostw Europy 2020 powoli opadają. Po nim pełni radości są Włosi, a zrozpaczeni Anglicy. A to dlatego, że właśnie ci pierwszy po ostatnim gwizdku mogli zawiesić na swojej szyi złote medale i odebrać imponujący puchar za zdobycie tytułu. Podczas samego meczu nie zabrakło jednak dość sporego jak na rangę wydarzenia skandalu.

Mianowicie, na murawę pod koniec drugiej połowy meczu wtargnął intruz. Kibic oszukał zasieki ochrony i wpadł na boisko, biegając między zawodnikami. Taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca – nawet w pojedynkach o mniejszą stawkę, a co dopiero podczas finału Euro, gdzie na przeciwko siebie stają dwie najlepsze drużyny turnieju. Opisywaną sytuację, której nie pokazali w telewizji, możecie zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL NA WEMBLEY! UEFA WYCIĄGNĘŁA KONSEKWENCJE W SPRAWIE MECZU ANGLIKÓW!

Służby porządkowe w końcu złapały szalonego kibica – do takiej sytuacji w ogóle nie powinno dojść

Jak widać na powyższych nagraniach, kibica w końcu udało się złapać. Trochę jednak potrwało, zanim do tego doszło. Warto jednak podkreślić, że to takiej sytuacji nie powinno dojść – i to podczas najważniejszego meczu w całej Europie w ostatnich latach.

Teraz można się spodziewać, że kibica czekają poważne konsekwencje natury prawnej. Mowa przynajmniej o zakazie stadionowym i karze finansowej.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.