Anthony Loffredo przeszedł kolejną modyfikację – przebieg metamorfozy trafił do sieci! [WIDEO]

Anthony Loffredo

Anthony Loffredo znany jest na całym świecie głównie przez swój wygląd. Jak sam zapewnia, jego transformacja wypełniona jest dopiero w 28%. Swoją najnowszą modyfikacją pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co więcej, opublikował film z przebiegu „zabiegu”. Jesteście ciekawi?

Anthony Loffredo i jego kolejna metamorfoza

Anthony znany jest w sieci pod pseudonimem  „The black alien project”. Jak dowiadujemy się z jego profilu, mężczyzna ma ściśle określony plan dotyczące swojej transformacji. O wszystkich przemianach informuje na Instagramie, obliczając jednocześnie na jakim etapie zmiany jest. Jak sam powiedział, obecnie przeszedł jedynie 28% zaplanowanej transformacji.

Trzeba przyznać, że zainteresowanie jego osobą stale rośnie. Na ten moment jego poczynania obserwuje ponad pół miliona osób, a liczba followersów stale rośnie.

ZOBACZ TAKŻE: CZŁOWIEK-SZATAN POKAZAŁ ZDJĘCIE SPRZED LAT, SZOK!

Nie da się ukryć, że jego wygląd budzi spore kontrowersje, a u niektórych nawet i strach. Mężczyzna postanowił bowiem odciąć czubek nosa, rozszczepić górną wargę, a oprócz tatuaży, jego ciało pokryte jest również niezliczoną ilość implantów.

Tym jednak razem zdecydował się na kolejną metamorfozę. Anthony postanowił zmienić kształt swoich zębów. „Zabiegiem” pochwalił się oczywiście na Instagramie, jednak trzeba przyznać, że nie został on wykonany profesjonalnie. Na poniższym wideo widać, jak inny mężczyzna piłuje jego zęby… pilnikiem. Sami zobaczcie:

Warto wspomnieć, że całkiem niedawno głośno było o trendzie panującym na TikToku, który polegał na piłowaniu zębów. Wówczas wielu dentystów zabrało głos i apelowało o rozwagę. Konsekwencje piłowania zębów mogą być naprawdę bolesne. Każdy ząb ma określoną grubość szkliwa, pod którym znajduje się zębina, a następnie niezwykle unerwiona tkanka. Spiłowanie szkliwa to w najlepszym przypadku silna wrażliwość. W gorszych i niestety częstszych przypadkach otwiera się drogę w głąb zęba drobnoustrojom, które powodują choroby i próchnicę. Leczenie takich zębów jest zwykle kosztowne i bolesne. Ostrzegamy, aby nie robić tego na własną rękę!

 

źródło: Instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.