Tego nie pokazali w telewizji. To działo się podczas „Sylwestra Marzeń” [WIDEO]

tego nie pokazali w telewizji

Tego nie pokazali w telewizji. To działo się podczas „Sylwestra Marzeń” organizowanego w TVP. Impreza, która odbyła się w Zakopanem, z wielu względów przeszła do historii. Największe emocje wzbudziła gwiazda wieczoru – zespół The Black Eyed Peas. Artyści znanej grupy muzycznej wystąpili na scenie w tęczowych opaskach. To jednak nie wszystko. Na co jeszcze narzekali obecni na miejscu turyści, którzy tłumnie przybyli na sylwestrową imprezę do zimowej stolicy Tatr?

Tego nie pokazali w telewizji. To działo się podczas „Sylwestra Marzeń” [WIDEO]

„Sylwester Marzeń” przeszedł do historii, jednak nadal nie milkną echa na jego temat. Impreza jak niemal co roku stała się obiektem dyskusji wszystkich Polaków. Do Zakopanego na zabawę organizowaną przez Telewizję Polską ściągnęły tysiące turystów. Gwiazdą wieczoru na estradzie został ogłoszony niemal w ostatniej chwili słynny zespół The Black Eyed Peas. Tutaj również nie zabrakło kontrowersji. Artyści wystąpili bowiem z tęczowymi opaskami na ramionach, co wielu osobom się nie spodobało.

To jednak nie koniec. Obecni na miejscu turyści narzekali też na nawierzchnię pod sceną i przy wejściu na teren imprezy. Jak pisze o2.pl, powołując się na szczegółowe relacje dziennikarzy Tygodnika Podhalańskiego – Równia Krupowa, gdzie odbywał się „Sylwester Marzeń”, zamieniła się w mokradła. Na Facebooku Tygodnika Podhalańskiego opublikowano nagranie, na którym widać, po czym musieli chodzić biorący udział w zabawie. Wszędzie było pełno błota. Pod nagraniem napisano:

Równia Krupowa zaczyna się zamieniać w małe Moczary. Czy to na pewno jest miejsce na takie koncerty? W TVP tego nie pokażą!

ZOBACZ TAKŻE: Przepowiednia Benedykta XVI z 1969 roku. Właśnie się spełnia?

Ludzie brodzili w błocie. W sieci pojawiły się relacje i nagrania internautów

Na błoto podczas „Sylwestra Marzeń” w TVP narzekało wiele osób. Wpływ z pewnością mogła mieć jednak na to również pogoda. W sieci pojawiły się relacje i nagrania internautów. Na TikToku opublikowano nagranie, na którym w okolicy miejsca imprezy widać topniejący lód sprawiający nie lada kłopot pieszym. Wszystko zobaczycie poniżej:

Całe buty mam w błocie, na szczęście nie wywróciłam się i nie jestem cała w błocie od góry do dołu jak inni.

źródło: o2.pl, Facebook – Tygodnik Podhalański, TikTok; foto: zrzut ekranu Facebook – Tygodnik Podhalański

@ruda661 #sylwester#zakopane#2022#sylwesterzakopane#sylwesterzakopane2022#lód#błoto#upadek#sylwesterzdwójką ♬ Miłość w Zakopanem – Sławomir

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.