Taksówkarz w Szczecinie atakuje kierowcę kluczem do kół [WIDEO]

Taksówkarz w Szczecinie

Taksówkarz w Szczecinie atakuje kierowcę kluczem do kół! W sieci pojawiło się nagranie z całego zajścia, a kierowcę taryfy prawdopodobnie czekają konsekwencje. To już nie pierwsze nagranie w sieci, które pokazuje agresywne zachowanie kierowców chwalących się testami psychologicznymi, licencją na przewóz osób, a także znajomością topografii miasta. Internauci pytają przekornie – czy to jest prawdziwe oblicze taksówkarzy?

Taksówkarz w Szczecinie atakuje kierowcę kluczem do kół

Kolejny rozdział agresji drogowej z udziałem polskich kierowców stał się faktem. Tym razem wszystko działo się w Szczecinie, a niebezpieczną i niepokojącą sytuację zarejestrował na kamerce samochodowej przypadkowy świadek. Wszystko miało zacząć się od tego, że taksówkarz wymusił pierwszeństwo prawidłowo jadącemu kierowcy. Ten, wyrażając swoje niezadowolenie i jednocześnie chcąc ostrzec nieprawidłowo jadącego mężczyznę w taksówce, zatrąbił. To rozsierdziło przewoźnika.

Policja odmawia komentarza w sprawie, kierowca w szoku

Zwrócenie uwagi sygnałem dźwiękowym, na taksówkarza podziałało jak płachta na byka. Zajechał swojej ofierze drogę i wyszedł z auta, potwornie przy tym krzycząc. Następnie sięgnął do bagażnika i wyjął potężny stalowy klucz do odkręcania kół. Mianowicie, zamachnął się nim na kierowcę, a ten odruchowo zasłonił się ręką. Okazuje się, że napastnik miał zahaczyć o ciało swojej ofiary metalowym narzędziem.

Poszkodowany całą sprawę zgłosił na policję i oczekuje, że agresywny taksówkarz zostanie odpowiednio ukarany. Stróże prawa na ten moment sytuacji nie komentują.

ZOBACZ TAKŻE: NIESAMOWITY WYSTĘP W MAM TALENT! ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.