Niesamowite zaskoczenie w Mam Talent! Zobacz niezwykły występ

niesamowite zaskoczenie w mam talent

Niesamowite zaskoczenie w Mam Talent! Australijska edycja znanego show doczekała się nowego bohatera. Mężczyzna który pojawił się na scenie przez publicznością i jury wprawił dosłownie wszystkich w osłupienie – łącznie z telewidzami. Tym samym stał się ulubieńcem całej publiki. O kim mowa i co tak właściwie stało się w australijskiej edycji Mam Talent? Zobaczcie wideo poniżej.

Niesamowite zaskoczenie w Mam Talent! Zobacz nagranie

Mam Talent to w wielu krajach jeden z ulubionych przez telewidzów programów rozrywkowych. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie długich, jesiennych wieczorów bez słynnego talent show na ekranie telewizora. Skąd ta sympatia? Odpowiedzią może być choćby poniższe nagranie. Produkcja bardzo często zaskakuje i tak było także i tym razem. Z pewnością wielu pamięta Mariusza Pudzianowskiego, najlepszego polskiego strongmana, a później wojownika federacji KSW. Popularnego Pudziana swego czasu uwielbiała cała Polska, zwłaszcza wtedy, gdy kilkukrotnie zdobywał tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. A skoro o najsilniejszych ludziach na świecie i talencie mowa – zobaczcie poniższe nagranie:

Strongman o niebywałym talencie

Teraz wypada zadać pytanie – czy właśnie tego się spodziewaliście? Zdaniem internautów, strongman w australijskiej edycji programu Mam Talent zaskoczył niemal wszystkich. Wtaczając na scenę ciężki sprzęt, natychmiast dał do zrozumienia co pokaże. Mało tego – wskazywał na to także jego ubiór. Tymczasem stało się coś wspaniałego, coś nieoczekiwanego. Co jednak najważniejsze – coś, co przypadło do gustu publice a także jurorom. Trzeba przyznać z czystym sumieniem, że siłacz zaprezentował się śpiewająco.

ZOBACZ TAKŻE: NAPADŁ KOBIETĘ! WIDEO BULWERSUJE

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.